Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ramo eu nu am recoltat plus ca este atât de comercial tot încât nu am incredere prefer sa gandesc pozitiv nu cer decat sanatate pt puii mai de la dumnezeu atât

Noi suntem bine doar ca pisicutii sunt niste lenesi si nu mai vor sa suga dar azi nu mai ma păcălesc :))) plâng mititeii dar lapticu le face lor bine

Kty in z21 se face diphereline tu poti suna la polisano in ziua cand bine ciclu si spui ca esti la dr Isp dar poate începi cu dr Chicea este la fel de profi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha sincera sa fiu nu știu ce sa fac.Daca am fost la dr I. de la început oare nu ar fi mai bine sa merg cu dansul mai departe?El știe exact despre ce este vorba în cazul meu.Vedem ce îmi va răspunde la mail când va veni.Tu cum ești?Puiuții ce fac?E greu cu 2?

Ana 89 tu ce faci?Cum ești?

Se mai pregătește cineva în viitorul apropiat de fiv?

Va poop pe toate 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty, încă nu reușesc să realizez ce mi se întâmplă, de azi dimineață mă tot uit la testul de sarcina și de fiecare dată mă apucă plânsul, doar ca de data aceasta plâng de fericire pentru ca a ieșit pozitiv. Nu îmi vine să cred!

Am făcut și beta, dar nu voi primi rezultatul până mâine seara. Sper să fie bine în continuare. 

Vă pup! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty, încă nu reușesc să realizez ce mi se întâmplă, de azi dimineață mă tot uit la testul de sarcina și de fiecare dată mă apucă plânsul, doar ca de data aceasta plâng de fericire pentru ca a ieșit pozitiv. Nu îmi vine să cred!

Am făcut și beta, dar nu voi primi rezultatul până mâine seara. Sper să fie bine în continuare. 

Vă pup! 

 

 

 Ana vad ca esti din Arad, la bioclinica - recoltam dimi la 09, si la 12 aveam rezultatul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana89 sa dea DD sa fie bine si testul beta sa confirme vestea buna

 

kyty vei continua cu dr.I numai ca pentru a nu pierde o luna poti incepe cu dr.Chicea si te va prelua dr.I; cei doi colaboreaza foarte strans, isi lasa indicatii, nu fac de capul lor; la primul FIV la un momenrt dat a lipsit dr.I si ne-a consultat dr.Mutulica, dupa care punctia am facut-o cu dr.I

vezi ce-ti va spune prin mail, dar sfatul meu este sa incepi, chiar daca cu Chicea

 

ramo  nu cred ca voi mai recolta

Sibiul are taxa de recoltare pe langa costul kitului si se ajunge la o suma prea mare pe care acum - ne-am apucat de casa - nu  mi-o permit

plus ca la Oana pe buletinul dat de banca de celule apare mentiunea ca pot fi folosite numai pana ajunge la 18 kg, ceea ce inseamna prea putin, acum are aproape 17 kg si doar 3 ani si 4 luni ( in conditiile in care este slabuta, doar ca este inalta)

poate daca nu era cu taxa, ca la Tg Mures, si as avea garantia ca se recolteaza mai multe celule(desi  nu depinde de doctor) m-as mai gandi, dar in esenta tot nu am bani pt asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...