Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Speram sa fie un capitol doar cu vesti bune. Ana89 eu mai simt bine dacă pot spune așa. Nu am nici un simptom. Sunt tot balonata și mai simt ceva durere pe sub burta dar rar. Adevărul e ca nici nu mă împac bine cu injectiile și nici Multă răbdare nu mai am. Oare dacă as face mâine în Z 7 un test de betahcg ar putea sa îmi apară ceva? Voi ce spuneți fetelor?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha voastră este bine cât se poate spune ieri am nascut minunile mele mici Rania 2790 si 52cm si Radu 2780 si 52 cm sunt niste scumpi galagiosi au personalitate de olteni :))))fetita este mai agitata si plânge mai mult baietelul mai linistit sunt brunetei cu ochisorii deschisi nu îmi pot da seama inca

Eu cu dureri inca dar ma chinui sa merg sa fie bine probleme este cu sânii in loc de colostru curge sânge m-am muls azi de ma dor nu mai pot incerc in continuare sa elimin poate poate bine laptic curat :((((

Este foarte fain aici au renovat este ca la polisano sincer totul lux

Ii multumesc dr Ispasoiu pt tot mi-a schimbat viața

Va pup si aveti incredere cum am timp mai intru sa scriu este prima noapte cu gazale mici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lor3lay, sunt în z9 de tratament, mâine merg la eco sa vedem cum arata endo și probabil îmi va spune și când facem transferul și tot mâine voi merge și la hematolog. De câteva zile mi-a apărut o secreție ca la ovulație, sper să fie un semn bun!

Miha, felicitări! Sa îți crească puișorii mari, sănătoși și sa îți aducă numai bucurii! Recuperare ușoară! 

Va pup! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...