Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

lorelay eu citind fff mult inainte de FIV 1 chiar,am zis sa elimin orice.si i-am spus dr I sa iau prednison.am luat.a fost de acord.pt orice probleme de neimplantare.am luat 10 mg inainte de transfer si 15 dupa.la FIV 2 am luat 15 inainte si 20 dupa.acum o sa-i propun 20 cu 30.tare mi-e ca la mine sunt mai multe probleme.pt ca facand si laparoscopie si histeroscopii si HSG  si totul fiind bine...mi-e sa nu fie probleme autiomune.dar nu voi mai investiga nimic!sau poate doar perseverenta ma va ajuta.sunt pe ultimul drum.si o iau ca atare.stiu ca voi reusi,nu stiu de ce  [clo] ceea ce n-am simtit si n-am stiut cu el de mana...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lor3lay, eu am făcut-o la îndrumarea fetelor de la băbuțe. A ieșit 17%, în limite normale, la modul general, dar am înțeles ca pentru fiv, limita ar fi de 12%. Doamna dr a spus că sunt ok și nu poate sa îmi de-a nimic pentru ele, de asta am zis ca nu le-a luat în seama. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana am înțeles. Eu nu știu ce decizie sa iau în legătură cu această analiza. Velvet dacă ne punem sa investigam cine ști câte analize ar mai trebui sa facem. Iar dacă nu găsim un medic care sa le știe citi și sa ne îndrume le vom face degeaba. Nici nu știu Cum e mai bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...