Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

 

 

Buna fetele...de azi incep si eu lupta pentru un bebe...incep cu Ac desorelle si astept sa vina menstruatia in oct pentru a continua.Deja m-au luat emotiile. Mai este vro fata care a inceput si ea tratamentul pentru fiv? Ana cum te mai simti? Va poop pe toate

 

Buna Kyty. ..doamne ajuta sa fie bine 

Eu am amanat histeroscopia ...la începutul lunii octombrie fac histeroscopia si mergem la sibiu sa depunem dosarul pentru decontare...apoi asteptam raspuns sa incepem procedura

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kyty, ce sa spun, sunt cat se poate de bine in situatia data, parca nu chiar asa demoralizata ca data trecuta, macar stiu ca se poate. Nici sa plang nu am voie, sotiorul meu ma tot ameninta ca daca ma mai vede asa, nu mai accepta o noua procedura, asa ca trebuie sa rezist eroic,  aseara am fost prinsa in flagrant, dar de astazi gata am pus punct si o i-au de la capat. Sper sa facem cat mai repede rost de bani sa incep din nou, poate in martie de ziua mea voi primi cel mai frumos cadou.

Mai putin si incepi si tu, doamne ajuta sa fie bine!

Va pup!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sper sa fie bine cu toate ca sunt putin retinuta.Si mie imi este tare frica de in esec dar nu am incotro si trebuie sa incerc.Nu vreau sa imi reprosez toata viata ca poate daca incercam era...chiar am tot cautat pe net zilele astea sa gasesc motive pt care nu sunt reusite fiv-urile...chiar nu pot intelege.

Stiu ca e greu Ana si numai noi care ne dorim sa fim mame ne putem intelege una pe alta prin ce trecem.

Da azi am inceput si eu sa iau ac acum sa v3dem ce urmeaza...sper sa reactionez bine la tot tratamentul si sper sa gaseasca ceva spermatozoizi ok la sot.

Om vedea ce o fi.

Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kyty doamne ajuta sa iti mearga totul bine ! e posibil sa ai reactii adverse de la ac ( durere de cap , de sani , nervi si pofta de mancare - asa a fost la mine ) , asa ca sa nu te stresezi  [:)]

Lory ce mai faci ? ce ti-au mai zis de la sibiu , ce analize ar trebui sa mai faci ?

Miha ce fac bebelusii ? te pup 

Crismoni si Rose voi cum va simtiti ? cate saptamani aveti ? 

Eu astept sa vina ziua de maine sa merg la eco ca nu am mai fost de 6 saptamani . In rest sunt bine , sunt mai obosita dar in rest e ok . 

Va pup pe toate si va doresc numai bine  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ramo sunt bine, am 32 de sapt

ma simt un pic obosita, am si dormit prost in ultima perioada, ma trezesc des

Oana a inceput gradinita si am avut ceva emotii, inca am ca astazi s-a lasat cu plansete si mi s-a rupt sufletul cand am vazut-o cum plange

trecem si peste astea

in rest bine, am fost sambata la Sb la control, crestem, avem aproape 1,7 kg

 

Miha cand ai timp mai da-ne de veste ce mai faci tu si bebeii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kyty doamne ajuta sa iti mearga totul bine ! e posibil sa ai reactii adverse de la ac ( durere de cap , de sani , nervi si pofta de mancare - asa a fost la mine ) , asa ca sa nu te stresezi  [:)]

Lory ce mai faci ? ce ti-au mai zis de la sibiu , ce analize ar trebui sa mai faci ?

Miha ce fac bebelusii ? te pup 

Crismoni si Rose voi cum va simtiti ? cate saptamani aveti ? 

Eu astept sa vina ziua de maine sa merg la eco ca nu am mai fost de 6 saptamani . In rest sunt bine , sunt mai obosita dar in rest e ok . 

Va pup pe toate si va doresc numai bine  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Ramoandre multumesc frumos.Sper sa fie totul ok.Chiar azi am citit pe forum in urma cand ai inceput tu sa faci tratamentul si am vazut ca tot cu desorele ai inceput si tu.Ce protocol ai urmat?lung sau scurt?

Abia astept sa treaca timpul si sa incep monitorizarile sa vad si eu cum stau.

Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ramo sunt bine, am 32 de sapt

ma simt un pipoop obosita, am si dormit prost in ultima perioada, ma trezesc des

Oana a inceput gradinita si am avut ceva emotii, inca am ca astazi s-a lasat cu plansete si mi s-a rupt sufletul cand am vazut-o cum plange

trecem si peste astea

in rest bine, am fost sambata la Sb la control, crestem, avem aproape 1,7 kg

 

Miha cand ai timp mai da-ne de veste ce mai faci tu si bebeii

Inca un pic si  fericirea ta va fi maxima...poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...