Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oare eu daca am inceput cu ac poate sa imi faca si protocol lung.Cand am fost in iulie asa mi-a spus ca fiind o problema mai grava la sotul meu va trebui sa imi faca protocol lung.Dar din cate am citit pt protocolul lung trebuia sa imi dea injectie in ziua 21 diphereline.Nu stiu ce sa zic acum...il voi intreba pe dr I cand merg la el.Ramoandre la voi care a fost problema?La tine sa prins din din prima?

Am citit atat de mult pe forum ca nici nu stiu la ce sa ma astept.Stiu ca fiind problema de natura masculina e mai nasoala dar trebuie sa incerc si sa sper.Multumesc de informatii.

Va poop

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kyty la mine a fost problema , nu mai am o trompa dupa o sarcina extrauteria si nici cealalta trompa nu e prea buna . Sotul sta foarte bine cu analizele. am avut 12 ovocite , 10 s-au fertilizat si in ziua 5 am ramas cu 8 de calitate foarte buna , 2 i-am luat si 6 au ramas inghetati . Din cei 2 unul se divizase si se formasera tripleti , dar un sac a ramas gol , unul s-a oprit la 7 saptamani si unul e acum la mine in burtica . Incearca sa nu te mai gandesti la ce fel de protocol faci , ca e de 8 zile sau de 12 , important e rezultatul final . Multa bafta !!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heyyy fetele scuze dar imi intelegeti absenta :)))))oricum am citit sunt la zi cu tot

Ana mi s-a rupt sufletul cand am citit ca a scazut beta asa mult si nu inteleg de ce deci implantare a fost, doctorita M ce zice?nu pot decat sa iti spun sa fi puternica sa lupti in continuare

kty eu am facut protocolul lung cu diphereline dar in functie de fiecare dr alege si la mine problema a fost la sot, azoospermie a facut punctie testiculara si rez....il stiti

important este sa ai ovo de calitate lasa stresul ai dupa motive serioase :)))))

Aaa vezi ai stresat bebelasul degeaba ma bucur ca sunteti bine

rose mare este bebe la 31 s stiu ca la miune aveau 1750 si 1668 bine au fost si 2

deci in final te-ai hotarat la Polisano, super doamne ajuta sa ajungeti la 39s

Crismoni imi imaginez cum plange fetita pt ca este greu pt ei sa se acomodeze la inceput asa era si nepotica mea si dupa se trezea si sambata si duminica ca ea vrea la gradi :)))

Velvet in octombrie esti pe val nu?sa dea dumnezeu sa  vina manutele mici si ochisorii calzi la mami

noi suntem bine fetita este mai galagioasa cateodata ma mai enervez pe ea ca tipa noaptea fara motiv dar nu am cu cine:))))rade de mine cand o cert :)))) seamana cu tati ca asa face si el

astept vesti bune doamnne ajuta sa fie bine la toate pupici o zi faina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, doamna dr nu a putut sa imi spuna o cauza, sunt atatea necunoscute, dar macar cum a zis si ea am vazut ca se poate, iar asta imi da putere sa merg mai departe. Ieri a venit menstra si dupa ce trece vreau sa imi fac programare atat la gine cat si la hematolog sa punem un nou plan la bataie. Mi-a spus ca cel mai curand am putea reincepe procedurile peste doua luni, dar avand in vedere ca nu ne incadram in programul cu statul, nu ne permitem pana anul viitor, asa ca vom incerca natural cateva luni, cine stie de unde sare iepurele  [batcap]

Ma bucur ca voi sunteti bine!

Kyty, nu fi stresata, cum au zis si fetele, nu conteaza ce protocol urmezi, important e rezultatul si eu am inceput tot cu dessorelle.  [flo2]

Va pup pe toate!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo medicul a zis ca nu ar fi rău să le fac dar nu știu dacă voi face NK și cariotipul. Sunt așa scumpe și mă tem sa nu pățesc ca și Ana sa nu le bage nimeni în seama iar eu sa rămân cu banii dați. Sa ne scri Cum a fost la ecografie. Velvet ce faci?Cum te simți ? Miha mă bucur ca sunteți toți 3 bine. Ana89 sper sa ne mai scri. Kyty succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha  [pup] multumesc.ce frumos povestesti de fetita!  [il] minunat cu bebii tai,cu siguranta!o sa-mi fie greu singura cu copil,dar toata durerea asta ma va face mai puternica...

 

lorelay  [flo2] incerc sa accept si sa ma obisnuiesc cu noua viata,singura...tu cum esti?intreaba-l pe dr I daca iti da prednison la urmatoarea procedura ca sa nu mai faci NK urile.eu n-am facut nici cariotipul.acum cum vrea Dummezeu,la incercarea/incercarile mele,ultimele de altfel...

 

Ana  [floare3]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...