Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

Lor3lay, stai linistita, nu scapati voi asa usor de mine, voi fi prin preajma, chiar daca momentan sunt pe tusa, voi face galerie celorlalte fete  [fiesta]  [fiesta]  [fiesta]

Velvetina draga, mai e putin si incepi si tu, si nu mai fi trista , ca sunt cu  [wow] pe tine si vin si iti trag o [sm] , puiutii tai au nevoie de o mamica puternica, o sa vezi ca iti vor umple sufletul si casa si o sa te descurci si singura. [pup]

Ps: sa nu te superi, asa m-au distrat emoticoanele astea  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor ! Am fost si eu la ecografie si e totul bine , bebe are 1200 grame la 28s+4z  si doctorul zice ca bebe pare fericit si ai place in burtica . S-a intors cu capul in jos , poate de aia simt asa o presiune cateodata  in partea de jos . Mi-a dat sa fac analizele de trimestrul 3 . 

Va pup si va doresc numai bine ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana89 dr a zis ca după 2 cicluri adică după doua luni. Acum aștept ciclul doi. Nici noi nu ne încadrăm în subprogram și adunam bani iar. Am putina frica sa încep. Velvet îl voi întreba dacă merg la histero. Tu ai făcut cu el?tot unde îți face puncția ti-a făcut? În ce zi din ciclu ai făcut? Ști cumva cât costa? Gândește pozitiv și vei vedea ca măcar unul din bebei va fi lipicios
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramoandre, ma bucur ca sunteti bine  [:)] in sfarsit mai primim si vesti bune pe aici  [flo]

Lor3lay, mie momentan nu mai mi-e frica, abia astept sa reincep, dar acum mi-e ciuda ca cine stie cat va trece pana voi avea toti banii.

Ma gandesc sa dau o spargere  [masc] , ce zici, te bagi  [comoara] ? Alte voluntare mai avem ?????????  [:-/]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet te-am întrebat unde se face histero.în ce sala ? Tot în aceiași încăpere unde se face puncția la fiv ? Și te internează o noapte acolo ? Vreau sa știu câteva detalii pt psihicul meu. Ana89 și eu adun...e greu. Sper sa pot aduna toată suma anul acesta. Am și eu datori dar în loc sa le achit cu banii adunați merg iar la Sibiu. Dacă reușești sa spargi o banca anunțăma ca vin cu sacul :))) mai facem și noi haz de necaz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...