Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

velvet din ce oras esti de trebuie sa mergi 100 km pt eco?cred ca Rose sau eu ti-am zis de colegul dr Ispasoiu, dr Tetileanu din Tg-Jiu, eu am fost la dansul, de fapt la el merg doar la controale recoltari....este ok dar nu pt sarcini complicate....in rest prima eco o poti face la dansul mai ales ca imediat obtii o programare sau daca nu se poate sa te primeasca si asa doar sa aiba program la cabinet

sa dea dumnezeu sa fie luna ta norocoasa 

femoston 2/10 sa iei si se poate lua fara reteta

pupicei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Așa e Ana sa așternut liniștea. Velvet în legătură cu histeo. te tine internată o noapte acolo indiferent dacă a trebuit sa facă o intervenție chirurgicala sau nu ? Te simți rău după ce te trezești din anestezie ? Ai sângerări ? Ți se da tratament după ? Tu Cum te simți? Ai făcut rost de femoston?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata  [clo]

 

Ana n-am ajuns la farmacie in weekend.azi ma duc .

 

lorelay da,si pt histeroscopie diagnostica stai o noapte internata.eu am avut sangerare moderata in ziua aia,pt ca mi-a facut si scratch.nu,nu te doare,iar din anestezie mi-am revenit tot timpul cam in 2 ore si m-am simtit bine.aici depinde de fiecare organism.nu am avut tratament.stiu ca se da antiinflamator daca ai dureri de burta.nici la laparoscopia din iulie nu am luat nimic dupa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am fost la farmacie,dar nu au.au zis ca se intereseaza daca-mi pot aduce pe comanda.si le-am zis sa fie 14 pastile maro si 14 albe.sima intreaba-1/10 sau 2/10?mi-am amintit ca mi-a zis Miha de 2/10,da m-am blocat.

 

deci trebuie femoston concentratie 2/10?ca nu stiam nici ce reprezinta 2/10.ma duc iar maine sa le spun de care.sper sa poata sa-mi aduca pe comanda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...