Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

Ana multumesc mult  [flo2] tare rau ma simt in seara asta.incerc sa duc in f zi,da m-am trezit in alta viata.nici n-am cuvinte sa mai descriu.

 

 Velvet, nu te cunosc, da asa de rau imi pare de tine. Si eu am 2 prietene foarte dragi sufletului meu, care nu sunt casatorite si au trecut de 30, si le este foarte greu, si mie mi se rupe inima ca nu am cum sa le ajut.

  Cred ca e greu, habar nu am cat de greu iti e, si nu cred ca va fi bine, dar timpul vindeca incet. Eu recunosc ca uneori ma apuca si pe mine pandaliile ca vreau sa divortez, dar al meu niciodata nu a vrut sa renunte la mine. Eu nu imi puteam inchipui viata fara copii, iar el ma iubeste asa mult incat eu ii eram suficienta, desi este un om bun, cald si stiu ca isi doreste o familie numeroasa.

  Dar am avut noroc, probabil alt barbat, m-ar fi lasat in pandaliile mele.

 Se denota in mesajele tale o durere dincolo de ce se vede, iti doresc sa gasesti macar un pic de alinare.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

moon multumesc.mi-au dat lacrimile.nici sa plang nu pot...da,dincolo de randuri,e ceva nespus.nici macar nu pot spune durere multa.pt ca prin"multa" as exprima cantitatea.si nu exista masura.e o situatie...care a schimbat tot.abosolut tot ce speram si pt care am luptat din rasputeri.am ramas singura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

moon multumesc.mi-au dat lacrimile.nici sa plang nu pot...da,dincolo de randuri,e ceva nespus.nici macar nu pot spune durere multa.pt ca prin"multa" as exprima cantitatea.si nu exista masura.e o situatie...care a schimbat tot.abosolut tot ce speram si pt care am luptat din rasputeri.am ramas singura.

 

  [pup]  Draga de tine, din pacate lupta asta lasa urme, si nu toata lumea reuseste sa ramana in 2. Eu am trecut printr-o depresie urata, am renuntat la viata sociala, am renuntat la o cariera pt care alte fete ar strange de gat, pt ca pur si simplu nu am reusit sa fac fata, am pierdut prietene, ca deh infertilitatea nu e o "boala" frumoasa. Dar am castigat o relatie cu sotul meu de care sincer nu credeam ca eram capabili. 

 Stiu ca cuvintele sunt de prisos, dar "cunosc virtual" o fata care chiar dupa ce au reusit sa aiba un copil tot a divortat, pt ca asta e realitatea, oricat ne-am place sa citim doar povesti de succes.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, nu pot sa decat sa imi imaginez prin ce treci si nu stiu ce as putea sa iti mai spun decat sa fii puternica pentru puiutii tai. Moon are dreptate, sunt cupluri care s-au despartit chiar si dupa ce au avut copii, daca citesti la gravidute vei vedea ca una dintre fete a divortat dupa ce a reusit fiv-ul, nu mai retin cum o cheama. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, daca voi merge in Ungaria, voi merge la Szeged la dr Zadori, dar inca nu m-am decis daca plec de la Sibiu sau nu, insa vreau sa i-au in calcul toate variantele. Imi dau seama ca totusi in Ungaria e mai ieftin decat la Sibiu, iar ca si distanta, e cam aceeasi. Oricum indiferent la ce medic voi merge medrol si clexane voi lua ca imi da hematologul asa ca nu are importanta daca tine cont de nk-uri sau nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața fetelor, eu azi m-am hotărât sa merg ca sa îmi fac analiza de NK . Mai cheltui și banii aceștia ca sa nu îmi para rău mai târziu ca nu am facuto? Cam în cât timp îmi vor da rezultatul? Velvet capul sus știu ca te mai prinde câte un dor și ai momente în care ești mai sensibila însă trebuie sa fi tare pt ce va urma. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...