Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ce liniste aici...

 

cam cate zile sunt intre ecografia de la sibiu dupa 7 zile de tratament si ET?stiu ca difera de la femeie la femeie,dar asa in medie.minim o saptamana,nu?sa vad cum fac cu rezervarea.ca nici data exacta n-o stiu ca sa rezerv si nici nr de zile.sper sa pot rezerva o garsoniera si asa,aproape de clinica...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,Rose.fac ecografia pe aici pe langa mine si apoi dupa o saptamana de tratament,vreau sa raman acolo.imi iau concediu medical 10 zile.apoi prelungesc daca imi mai trebuie.eu credeam ca ai reusit cu embrioni proaspeti,nu prin FET.cred c-am inteles gresit.

 

acum sunt singura,n-are rost sa ma trambalez prin tren.nici nu e direct din orasul vecin.trebuie sa ma duc la craiova.cu masina era altceva.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot spunea Velvet de garsoniera de închiriat... Ati găsit camere cu chicinetă sau garsoniere mai ieftine aproape de clinica? M-ar interesa sa închiriez 2-3 saptamâni. Cred ca ar fi convenabil sa fie pe o luna. In centru este minim 120 camera fără chicinetă si 140 cea care are/ zi.

Va mulțumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, cred ca am greșit eu! Intr-adevăr am reușit cu embrioni proaspeți si la mine tratamentul a fost cu Menopur si Diphereline si a durat 10 zile pana la embriotransfer. Am mâncat rodii înainte si in ziua transferului am băut multă apa. Cu o luna înainte am luat acid folic, doua comprimate/zi.

Am uitat ca tu faci cu embrioni congelati. Dar ai dreptate, stai cam 7 zile.

Te pup!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rose multumesc  [flo2] la FET nu ma pricep,la ET cu embrioni proaspeti stiu f bine...cam astea sunt preturile la garsoniere in centru,aproape de clinica,intre 100 si 150 lei.eu mi-am notat cateva.incep sa sun de saptamana asta.nu mai tin cont de mancat,de nimic.asa am facut si eu la procedurile anterioare,rodii,avocado,etc...si rezultat 0 barat.iau de o luna jumate taxofit,aspenter.si de o luna magneziu si vitamina D.ajunge.daca vrea Dumnezeu,vrea.daca nu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, eu am facut transferul in z18 a cm, lor3lay parca a facut in z11 sau 12, depinde cum va creste endo.

Referitor la garsoniere, nu stiu preturi, noi de fiecare data am stat la pensiune, prima data cu 60lei pe noapte, iar acum cu 75lei. Miha parca zicea ca a stat inainte de nastere la o doamna cu 50 lei/noapte si ii si gatea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana multumesc pt raspuns.eu voiam garsoniera sa fiu singura,in largul meu.dar nu exclud si o pensiune in apropiere.tu cum ai rezervat,nestiind ziua cand trebuie sa fii acolo si pt cat timp?ca as vrea sa rezerv din timp,sa gasesc ceva convenabil.stiu ca e mai scump la garsoniera,da vad eu cum fac cu banii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...