Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

Si eu sunt pe aspenter ,pe mine ma supraveghează doamna Uscatescu ,eu merg pe 13 la dublu test ,ma crezi ca nici nu m-am mai putut bucura ca prima data cand am văzut ca sunt insarcinata ?Ramoandre ,sper sa fie bine si la mine si la toate fetele ce își doresc sa fie mame .va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Așa e aaaa86, nu avem cum să nu ne stresam, cum spunea și ramoandre întotdeauna vom avea un motiv de stres. 

Peste 2 ore voi fi și eu în drum spre Sibiu și bineînțeles că nu pot sa nu ma stresez, ma tot gândesc, cum va fi endo, dacă nu va ține cont de nk-uri (le am 17%și am înțeles ca sunt prea mari), ce va zice hematologul, etc [batcap]

Ma apuc de bagaj, revin după masă cu vești, sper ca bune! [:)] 

Vă pup! [flo2] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana succes azi. Fetelor eu azi sunt ziua 8 și mi-am făcut betahcg iar la rezultat îmi apare <1 deci .... cred ca ar fi bine sa întrerup tratamentul. Din păcate alte vise năruite . Nu e ușor sa accepți alta căzătură. Va pup și va doresc succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor revin cu vești, doamna dr a zis ca endo e super, are 8,7, continui femostonul, iar de mâine încep lutinusul și luni facem transferul. Am fost și la hematolog și pot spune că am fost foarte incantata de doamna dr, mi-a explicat tot, băbește pe o foaie de hârtie, am putut discuta foarte deschis cu ea, mi-a dat clexane de 0,6 din seara transferului și bineînțeles continui cu acid folic, aspenter și femibion1. Mi-a mai dat sa fac homocisteina, anticoagulant lupic și încă ceva, nu mai rețin și a zis ca dacă voi avea homocisteina peste 10, voi primi și medrol. 

Lor3lay, nu am cuvinte, îmi pare foarte rău știu cât este de greu și mie îmi este foarte frica de ceea ce va urma, nu pot să îți spun decât să fii puternica și sa o iei de la capăt atunci când vei fi pregătită. Te pup și te îmbrățișez cu drag! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...