Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

Velvet, am dat pe google "cazare in Sibiu" si mi-a dat 165 de oferte de la turist-info si poti face rezervare atat online cat si prin telefon, eu am sunat ca online poate dura mai mult pana raspund la mail, iar noi am rezervat in ziua plecarii sau cu cel mult o zi inainte. Referitor la perioada de cazare, am platit 2 zile si am spus ca dupa ce stim sigur, platim diferenta daca este necesar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana ai tinut bine minte eu am stat la doamna in zona centrală are casa si o camera bucătărie baie am închiriat si cu 50/noapte si îmi si gatea pt care am plătit separat cat am vrut noi mi-a adus si in spital si sotului i-a facut am fost super mulțumită dar si doamna a fost de noi sotul s'a descurcat cu ea undeva 500 lei am dat în plus dar ne făcea ca la restaurant îmi venea sa o iau acasa i-am zis :))))

Acum are niste băieți în chirie de cand s-a inceput scoala eu am prins in vacanta ca am intrebat-o ca sa va spun:(((nu ma supar nu am motiv

Velvet referitor la tratament fet/et se face eco in z2 din z3 se începe femoston pt 7 8 zile dupa eco iar si daca endo este ok msi faci o evo peste 4 zile si cam in z19 este transferul la mine asa a fost dar am facut fet pe ciclu natural dar stiu ca au fost fete cărora le-a facut transfer in z16 deci totul depinde de tine

Eu inainte de a face fet din decembrie incepusem tratăm pt fet in noiembrie si m-a chemat de vreo 4 ori pana atunci dar eu nu am raspuns la tratăm bine .....

Rose încet încet vine bebe :)))

Ana doamne ajuta sa dati rost de bănuți pt in nou fiv

Eu acum am apucat sa scriu cat fac nani bebelasii mei:)))) va pup cu orice info pot ajuta aici sunt ca citesc zilnic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, mulțumesc! Sotul mi-a promis ca in martie vom face fiv2.  Daca pana atunci nu reusim sa avem toti banutii, pentru diferenta vom face un credit la banca, dar cu siguranta nu vom amana mai mult si asa mi se pare o vesnicie pana atunci.

Ma bucur ca voi sunteti bine, va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet eu în ziua 16 am făcut transferul. În ziua 12 am avut ecografie și endometrului era deja Bun și așa mi-a stabilit transferul. Eu am făcut doar doua drumuri în total. Nu am stat cazată nicăieri de data aceasta iar când am stat am făcut o la pensiune unde am plătit 80 lei doar o noapte. Imediat începi și tu. Succes. Ana urmam și noi dacă totul va fi bine. Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lor3lay, asa e, urmam noi, tu prima si pe urma eu. Speram ca de data asta sa fie bn.

Scuze ca am incurcat zilele, stiam ceva de z12, dar nu stiu de ce am retinut ca atunci ai facut transferul, cred ca ma lasa memoria  [batcap] si o mai incurc si pe Velvet cu date eronate  [batcap]

Va pup!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...