Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

am 2 cutii de femoston.o sa iau 3/zi,nu?mi-ajung o saptamana pana merg la sibiu.

 

i-am scris dr I.mi-a spus sa sun cand am ecografia.sper sa reusesc s-o fac in Z 2.o sa sun pt programare.desi nu stiu exact data.dar macar sa le pun in vedere.mai ales ca nu e dr meu.dar o sa spun ca sun din partea dr I.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună fetele...maine merg și eu la Sibiu sa încep tratamentul de stimulare.Sunt foarte curioasa ce tratament îmi va da...deja am emotii dar trebuie sa mi le controlez.

Ma bucur mult pt fetele gravidute care mai au un pic și vor avea lângă ele minunea care au așteptat-o atata.

Velvet se pare ca o sa facem aproximativ  cam în aceeași perioada procedura.Doamne ajuta sa fie cu noroc la toata lumea.

Va poop si va țin la curent cu tratamentul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rose am ales sa nasc la maternitatea de stat din Brasov . Am un doctor foarte bun care e si sef de sectie la maternitate si ma simt in siguranta , conditii sunt bune ca imi iau rezerva . Singurul dezavantaj e ca nu poate veni sotul cand vrea , dar 3 -4 zile nu mor  [:)] fara el 

O sa fie bine Ramoandre...prietenele mele au născut la maternitate

și tot asa și-au luat rezerva și au spus ca este super bine.Si dacă ai și în medic de treaba atunci este super.La ce medic ești?

Te poop si succes în continuare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...