Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

Arsaluis pai da,face fite,o las  [clo] e ultima in mult timp.da,i-am zis dr I sa ma lase la dr Chicea.a zis ca asa va fi.

 

o fi tot in concediu dr I? si la sfarsitul lui august a fost in concediu.oricum,stiu ca si dr Chicea se ocupa atent.are destula experienta.n-am niciun stres.

 

n-o sa-i duc dorul deloc.asa crede ea de face fite  [bla]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Despre dr Ispasoiu am auzit ca e in concediu in perioada 12-24 octombrie.

Cat despre dr Chicea... e un medic foarte experimentat. Nu la fel de empatic sau comunicativ ca dr Ispasoiu, dar foarte realist, atent si implicat. Parerea mea...

Pana la urma, candva dr. Ispasoiu a fost rezidentul lui.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...gata am fost la ecograf...stau bine cu endometrul 8mm...a spus dr ca e super.Mai vin joi si e posibil sambata punctia...vedem ce spune joi.Mi-a scris pe hartie ca am 13 foliculi 9 si 4...cred ca aia sunt.Din pct de vedere med eu sunt ok sa vedem la sotul ca la el e problema grava....defragmentarea adn a spermatozoizilor e destul de grava da cine stie poate la punctie vor fi mai ok.

Va tin la curent cu ce se va intampla in continuare.Velvet tu cum stai?a venit menstra?

Va tin pumnii la toate...doamne ajuta la toate

Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kyty mult succes in continuare!

 

da,azi a venit menstra.am sunat dr pt ecografie.nu mi-a raspuns,mi-a zis sa-i las mesaj.astept sa vad cand ma programeaza maine.

 

incep tratamentul in Z 3 cu femoston si ce mai am.dupa 7 zile de tratament ma cheama la sibiu,nu?adica a 8 a zi?ca vreau sa sun sa confirm cazarea,mi-am rezervat o garsoniera in centru.dar sa sun sa stie femeia ca sigur vin si in ce zi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet si pe mine tot a 8 zi ma chemat la control.Si voi mai merge joi si poate sambata avem punctia.Vedem ce imi zice joi.Punctia o voi face cu dr Chicea.I-am zis dr I ca am auzit ca va fi plecat si l-am rugat sa ma preia dr Chicea.Poate transferul il voi face cu dr I.

Oricum stiu ca si dr Chicea e super ca doar el a fost profesorul lui Ispasoiu.

Iti tin pumnii sa fie totul ok

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc kyty [flo2] Doamne ajuta!tot dr Chicea se va ocupa si de mine.am incredere.

 

m-am programat maine.gata,pe cai! [clo]

 

intrebam fetele cu FET.cand le-a chemat,desi am citit ca dupa 7 zile de femoston.da sa fiu sigura,sa sun pt rezervare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...