Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(52)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 578
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc mult lorelay  [flo2] 

 

am sunat la clinica,maine dupamasa trimit ecografia pe mail si sun si la clinica.mi-a zis doamna de mi-a raspuns,ca dl dr I nu va poate ajuta luna asta ca e plecat.stati linistita ca am vorbit deja cu dl dr pe mail,m-a lasat dlui dr Chicea  [biz]

 

daca trimit doar datele ecografiei,fara poza,e bine?ca n-am scanner si n-as mai umbla prin oras pe frigul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet eu știu ca pe medic îl interesează sa vadă dacă nu ai ceva chisturi sau polipi care sa afecteze implantarea. Oricum endometrul nu poate fi mai mare de 3 mm în ziua 2 de menstruație. Eu când am trimis am făcut poza cu telefonul și sa văzut perfect după ce am și editat puțin imaginea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lorelay acum citesc iar.ai fost la sibiu in Z 8 de ciclu menstrual sau a 8 a zi de tratament?ca citisem ca faci ecografia in Z 2,in Z 3 incepi femostonul,iei 7 zile,apoi te cheama la alta ecografie de data asta la sibiu.ca eu asa mi-am rezervat cazarea.dupa 7 zile de tratament acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet te pup

Ma rog sa fie bine de data asta ai Om

Kty sa dea dumnezeu sa fie bine sa ai ovo de calitate ca pana la urma asta conteaza nu numarul lor,chiar aseara vb cu sotul oare cu embrionii nostri ce se intampla?ne-au mai ramas 10 blasto si nu nr-a sunat nimeni cand s-a facut inca 1 an pt plata sau ceva oare se pot dona?Sau i-au distrus fara sa ne întrebe :((((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...