Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza,

 

Silvi sta la mare doar 4 zile. In Mamaia. Dupa aceea nu stiu ce altceva ar vrea sa mai faca. Scoala o incepe abia in 3 octombrie, asa ca mai are ceva, ceva vacanta.

 

Singura, abia astept. S-ar putea sa dau o fuga la Campina la o prietena. Sa vad ca nu prea stiu cu pisica ca ramane pe capul meu la propriu.

M-am sculat cu gatul stramb si anchilozat, aseara iar a dormit pe scafarlia mea. Copiii aia nu au mai venit la mine, s-au dus la altcineva acasa si cand nu e Silvi acasa, blanitza se cocoatza pe capul meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi, 

 

Am avut un weekend plin! Sambata nu am facut mare lucru, B a fost la Londra si a adus-o pe socrella si seara am mers la o plimbare in oras. Duminica am fost in sus pe dealuri in alte orase si am vizitat si ne-am plimbat si ieri am mai aruncat din garaj si am mai aranjat. 

 

Iar eu am gasit cateva fanfictions (texte scrise de fanii unei carti cunoscute in care folosesc personajele/ locatiile etc dar creeaze ei noi aventuri) care mi/au placut mult si am citit cat in ultimele 2-3 luni la un loc. Sunt povesti usurele, si se citesc usor si sunt relaxante.

 

[deziuata] Mult noroc Dianei la facultate!

 

Ma duc sa citesc din urma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...