Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cand am botezat-o, mi-a zis preotul ca noroc ca o cheama si Alexandra ca e sfânta :), ca numele de capra nu e. Ce stia el ca Diana e nume de zeița :))). 

 

Silvia e Petra, in amintirea lui tata, care era Petru. Tata a murit cand Silvia era de 3 saptamani in burtica, nu stiam de ea. Si pt ca el nu a apucat sa afle, i-am dat numele "lui". 

 

Eu sunt numai Mihaela. Sunt singurul exemplar din familiile extinse care are un singur nume :)).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai scriu daca voi nu va inghesuiti. [:p] Chiar asa, pe unde e toata lumea? Rufus, Silvi si Laura25 tot in vacanta?! da` restul pe unde ati emigrat? 

 

 

Michelle, s-au uscat covoarele? si pe mine ma batea gandul sa fac ce ai facut tu, dar cred ca o sa chem o firma sa faca operatiunea, sa fiu on the safe side [:D] 

 

 

 

Gata pauza, m-am odihnit destul. Ma duc sa pun vopseaua in cap si apoi sa arunc puiul ala pe grill sa fac salata. Mi-s franta de oboseala si ma rog de Sophia de 3 ore sa stranga putin in lounge ca a facut ditai dezastrul cu : creioane, carioci, foi, foarfeci, hartie ciopartita in toate modurile si dimensiunile, lego, ponei, printese.... eu spun, eu aud.... de 3 ore vorbesc singura!  [pace]

strumph eu zic ca s-au uscat, nu miroase absolut de loc.

 

 dar nu ti-as recomanda sa faci ce am facut eu...poate cu firma e diferit , nu stiu ce aparatura au si in cit timp se usuca.

e binen sa vorbesti cu ei sa stii la ce te astepti, semnezi contract etc...si neaparat sa faci asta pe timp de vara , verifici vremea inainte sa fie citeva zile f calduroase..

 

tine cont ca la mine sunt peste 35-38 de grade zilnic...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...