Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata

 

Mihaela, si la mine a ajuns ieri vederea! multumim! [pup]

 

nu prea am nimic nou de raportat, aseara am ajuns acasa, am gatit..am citit... si cam atat.

m-am uitat la tenis si m-am bucurat cum Simona a daramat-o pe Flipkens. sper sa o mai tina forma asta buna [:)]

 

zi buna sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața și de la mine.

 

Treabă multă și chef puțin, așa aș sintetiza eu zilele astea la mine. Mă rog, trec ele.

 

Strumfi, mă întrebai dacă nu ia mama niște pisoi. Mama are deja doi (unul luat de pe stradă). I-am zis de mai multe ori în glumă că-i duc și pe ăștia cinci la ea  [:D] , de se întreba săraca ce să facă cu șapte pisoi (ceilalți doi de acasă sunt puțin mai mari ca ai mei, am pus eu poze cum se alergau prin curte și se băteau în nuc). Mi-ai făcut poftă de blueberry & basil cake, cred că fac și eu în weekend (că găsesc afine proaspete în piață).

 

Am citit ce scria Miha și apoi LauraNico, uf, ce tragedii! Acum câteva zile am vorbit cu unul din clienții mei și mi-a zis că unul din directorii lor a murit, avea tot așa, 40 și ceva de ani, a făcut infarct :(. 

 

M-am conversat aseară cu Alexandra mea pe mail, stabilim detalii referitoare la vizita mea :). Din păcate exact când ajung eu, ea are un examen la facultate (deja), o să vedem cum mă recuperează.

 

Ieri am scris un mail detaliat la Elefant, îmi fac returul ăla la 16.90 de lei. Le-am zis să-și reconsidere poziția, că altfel fac reclamație la OPC (nu le-am mai spus, dar să nu mă enerveze, că fac o sesizare la ANAF - sunt câteva prevederi din codul fiscal pe care nu le-au respectat când au făcut măgăria cu voucherul de retur).

 

Mă duc să răspund la mailuri, sunt în urmă cu corespondența de birou (not exactly my cup of tea).

 

O zi frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bune de dimineata!

 

Domnisoara mea e in tren si atat de fericita cum nu am mai vazut-o de mult timp.

Prietena ei cu care urma sa se intalneasca acolo a anuntat-o aseara ca nu mai vine, s-a certat cu iubitul asa ca spune pas, plange. Iubitul ei e deja la mare cu niste prieteni.

I-am spus si eu ca sa faca sa nu o lase sa-i strice minivacanta ca o merita din plin.

 

Am fost ieri si am vazut zona aceea din Balotesti. E cam in camp asa, neterminata si nu cred ca as vrea sa iau o casuta intr-un cartier rezidential care va fi gata, gata peste vreo 2 ani.

Va pun asa o poza reprezentativa:

post-3916-0-82586500-1472625646_thumb.jpg

 

si casuta

 

post-3916-0-98337400-1472625714_thumb.jpg

 

Deci nu, am fost dezamagita.

 

Dar, am sa tot caut pana gasesc ce imi doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...