Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vivi spor la treaba! Imediat ma duc si eu. Am facut yoga, mi-am propus sa fac in zilele in care nu inot, singura acasă, cu un app. Am inceput luni :). Mai am sa ma plimb cu W si sa merg la job. Diana mi-a scris bucuroasa ca e totul ok, au ajuns la casa unde vor sta (am fost exemplu bun pt ea, nu e adepta all inclusive, a închiriat pe un site pe net :)) au tot ce scria acolo, aer condiționat si net care e cel mai important, ea are si de invatat si totul e prin intermediul Internetului. Gata, nu mai Pălăvrăgesc, am fugit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vivi_06, eu de ce nu am adresa ta?  [il]  Eu am vreo 3 cutii mari cu toate vederile si felicitarile primite de cand suntem in casa asta. Stiu stiu, ar trebui reciclate sa salvez lumea. Da` reciclez tot ce se poate in afara de astea. Mi-s iertata!  [biz]

Nu stiu de ce nu ai, e la mesaje private [il]

Normal ca esti iertata, nici eu nu arunc amintirile frumoase la gunoi. Doar pe cele urate, daca pot [batcap]

Eu nu mai comentez in legatura cu vederile, decat atat: imi face mare placere sa le primesc si mi-e rusine ca nu am reusit nici macar o data in vacanta asta sa trimit [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A ajuns si coletul cu uniformele Sophiei. Numai o saptamana le-a luat astora de la M&S sa trimita coletul! [alcool]  Mai bine mergeam in magazin si luam direct, dar eu ocupata cu James&bucataria am spus ca nu am timp sa mai ajung si la shopping si am comandat online sa nu cumva sa ajung sa nu mai am de unde alege nici marimile ca e cam prapad prin magazine la ora asta cand mai sunt doar cateva zile pana incepe scoala. 

 

Ii vin tare bine toate, doar o fustita ii e putin lunga dar sarafanul e ok si camasile si restul ce i-am mai luat, cred prea multe. Dar sa aiba de schimb daca se murdareste ca le cam nimereste bine pe la scoala.  [fri]

 

Nu-mi vine sa cred ca deja merge in Clasa I  [il]  de azi intr-o saptamana incepe, pe 7 septembrie e prima zi de scoala. M-a intrebat cand o sa poarte "normal clothes" adica ce  a purtat in Nursery & Reception. Deci uniforma nu e normala! [:-)))]  [:-)))]  cand i-am spus ca doar in weekend, s-a cam dezumflat, dar asta e.. mai economisesc si eu bani ca si asa ii cumparam fara numar haine casual , acum cu 5 zile pe sapt cu uniforma poate mai salvez pusculita  [ascuns]

 

 

Tareeeeeeee greu merge forumul asta!!!! Se misca cu viteza melcului turbat si cand tastez  apare ce scriu dupa 10 secunde si daca fac vreo greseala de tipar imi ia 2 minute sa pot sa remediez...  de vreo sapt merge cu sughituri forumul asta!  [mai]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat la tenis si m-am bucurat cum Simona a daramat-o pe Flipkens. sper sa o mai tina forma asta buna [:)]

 

zi buna sa aveti!

Da, si eu sper s-o tina tot asa... 

O omoara iarasi Serena in sferturi, daca ajung ambele pana acolo... nasol ca a picat pe sfertul ei si ca o poate intalni asa de devreme... Anul trecut a fost sansa ei :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...