Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

 

 

Mihaela, cand e ziua Silviei si cati ani implineste? [il] Ma gandeam daca nu ai gasit bilet la concert, la asta ma gandisem si eu, poate ceva legat de calarie/animale care sa ii placa? ori de arts&crafts ca stiu ca ii plac si de astea? ceva de cusut, un kit fain? sau de vopsit, de remodelat/revopsit/amenajat camera ei? ori poate ceva pentru bicla? un bilet la un workshop de bucatareala, daca exista asa ceva pe la voi?

 

13 ani, in prima parte a lui Septembrie :). 

 

Remodelat camera ei urmează, am zis ca asta trebuie facut oricum, nu de ziua ei. Mai încolo, dupa ce venim din concediu, catre Craciun.

Un kit fain i-ar placea sau ceva de arts&craft. O sa ma uit, chiar am primit un catalog cu din astea. I-ar placea o masina de cusut, stiu :). Dar semestrul asta coase la scoala deci sa ma aștepte :).

Workshop de bucătăreala ce faina idee! As merge eu dsca ar fi :). 

 

Raspund la PM imediat :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hahaha, nu vrea Silvia tableta, dar vor primi de la scoala iPad :). Stiam asta din primavara dar am uitat, mi-a adus aminte un mail primit azi dimineata, vineri le primesc. Toate clasele a 7-a primesc. E pt uz școlar, nu au voie jocuri si app-uri de socializare numai cu acceptul parinților. :))

Am primit si noi instructiuni despre ce avem noi de facut ca si părinți.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...