Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

.....Pe James nu ni l-ai pus, cu fata ne tii in suspans... Te cam joci cu mintile noastre obosite! [mariaj]

 

 

 

Promit cand il mai vad la ochi il trag in poza [foto] ii zic ca e la cererea audientei!  [:-)))]

 

M-a sedus si abandonat [fri] , nu a mai dat nici un semn si cimentul e cam uscat, numai sub chiuveta e inca ud, dar maine vine un instalator trimis de asigurari sa rezolve si problema aia. El pe 8 are examen, deci pana atunci nu am nici o sansa sa il trag in poza. Deci faceti zacusca pana atunci linistite!  [soricel]

 

Cat despre numele fetitei, pai.. nu va zisei ca e in aceeasi liga cu Saintu` lu Kim? Iaca Debbie a lu` James si-a numit fata Heaven! [alcool]  da da, da` scris invers, adica: Nevaeh [help]  Cand mi-a spus cum o cheama, ca na l-am tras si eu de limba, cum altfel? [:p] [:-)))]  daca are copii si familie  si mi-a spus de Debbie jamaicana si fetita care implineste 3 ani in noiembrie, l-am pus sa repete ca nu am inteles ce nume e ala si mi-a tradus, adica Heaven pe invers!  [hot]  V-am spus eu ca e bun la toate James asta, daca a dus-o si-n Heaven  and back pe Deb! [:D]  [}:)]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa zic asa, multi nebuni pe lumea asta:)))

 

La noi in familie azi e tragedie!  Cophilul, a pierdut iar la tenis, si a dat cu racheta de pamant si o rupse.... chestie asa de vreo 250 Euroi. Cum nu e prima data cand arunca, era deja "pus sub urmarire"! Iar aseara, chiar certat si amenintat ca va fi scos de la tenis! Na, ca se inatmpla! Sotu' e suparat rau pe el si l-a anuntat ca s-a terminat cu tenisul, copilul plange de zor... Si eu sunt suparata, l-am certat si eu cat de cat, dar pe mine nu ma lasa inima sa il vad ca plange. I-am zis ca m-a dezamagit, ca aveam incredere in el, ca e matur, chestii din astea...Dar pana la urma, l-am iertat, sper ca si-a invatat lectia. Dar sotu' e chitit rau...Acu' trebuie sa duc munca de convingere si sa fac armistitiu..

Si in juma de ora mai vine si profa de pian... ce chef o avea sarmanul....Dar de, si-a facut-o cu mana lui!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...