Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu cred ca se pronunta Nive sau Nivi.

 

La cate nume de toate natiile intalnesc aici la copii la scoala, nu ma mai mira nimic si nu mi se pare deplasat niciunul.

 

Anja, de la ce varsta i ai dat pe baieti la tenis? Imi pare rau de reactia baiatului, cred ca asta e greu, sa invinga frustrarea si sa invete sa piarda.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja i feel for you! La noi se trântesc "numai" uși...

Or sa vina si la noi usile:))))

 

Anja, de la ce varsta i ai dat pe baieti la tenis? Imi pare rau de reactia baiatului, cred ca asta e greu, sa invinga frustrarea si sa invete sa piarda.

Am inceput pe la 5-6 ani! Pai exact asta e problema, tenisul e chestie si de control mental. Si tb sa se concentreze pe joc nu pe nervi...Numai ca el face exagerat de mult. L-a certat si antrenorul. Si acum i-a pus capac! Plus ca e a doua racheta rupta in acelasi stil... Iar el stie cat de multi bani ma costa tenisul...Rachete, pantofi, haine, antrenamente, cantonamente, tabere, turnee....Deci am de ce sa fiu suparata...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Puh ce meci a avut Halep! Anja, sa stii ca si ea a aruncat racheta spre sfârșit, de nervi :). Nu s-a rupt dar nu a mai putut juca cu ea, a schimbat-o. Deci e ceva ce "tine" de performanța :)

:))) am vazut si noi meciul...ca sa zic asa, exact exemplul de care aveam nevoie [batcap]

Daaa, tine de performanta! Intai sa ajunga acolo, si apoi jur ca ii dau voie sa rupa cate rachete vrea [:)]

 

Editez sa zic ca nu imi place deloc costumatia Simonei. Izmenutele alea, zici ca sunt de chiloti din aia, transparenti, de fas... [8D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

 

 

ce ma fac eu cu voi? tinere, gospodine, bune bucatarese.... in veci nu poci tine pasul cu voi.  [il]

si ca intotdeauna, zicala mea favorita, sper ca toata lumea e fericita si iubita.  [:)]

 

 

io, noi bine, sanatosi, facem planuri de vacanta. victor mai are doua saptamani si termina serviciul, pe luiza o asteptam in seara asta acasa..... eu am avut activitati sortative la monika. de necrezut cate aduna omul intr-o viata. locuieste in trei camere, are haine de nu le stie numarul si socoteala, cutii intregi si in pod, plus multe alte diverse lucruri adunate..... ca acuma sa le arunce aproape pe toate. o sa le dea la crucea rosie, vin cei de acolo si le iau cu masina, scapam noi de carat. 

 

 

am primit o miorita romaneasca cu miros de vulcan noroios.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxana, sa nu uit, au fost cuminti ai mei si au halit toata mancarea. victor ma intreba de unde vine denumirea de james-bhonen-perisoare. si i-am explicat eu ca este o reteta cu origini suedeze, trecuta apoi pe la engleji, ajunsa in final si la noi la nemti. s-a uitat cam crucis la mine si ma intrebat daca imi merge bine.  [:-)))]

peste vre-o doua zile l-am auzit cand il intreba pe tasu mai in soapta asa, daca se ocupa bine de mine....  [fal]  [:-)))]  "intelegi tu tata ce vreau sa spun, adika daca mai ai oo in pantaloni"  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

de cand cu mancarea james-bhonen n-am mai trecut pe la bucatarie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...