Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

astazi am avut program administrativ: aspirat, sters pe jos, spalat baia, ordine si disciplina (adica adunat maldarul de posete care zacea de cateva luni pe pantofar [:)] ), spalat o masina de rufe, dupa care am trecut la bibilit propria-mi persoana: epilat, dusat, cremuit, facut manichiura, pus ulei de cocos in cap, pus masca de fata, si acum astept sa-si faca efectul vopseaua de sprancene. asta pentru ca un mesaj cu "bye, bye, Grecia" vazut cand m-am trezit mi-a dat multa energie [il]

 

ca relaxare bag ultimele 3 episoade din Blacklist.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

:))) am vazut si noi meciul...ca sa zic asa, exact exemplul de care aveam nevoie [batcap] Daaa, tine de performanta! Intai sa ajunga acolo, si apoi jur ca ii dau voie sa rupa cate rachete vrea [:)] Editez sa zic ca nu imi place deloc costumatia Simonei. Izmenutele alea, zici ca sunt de chiloti din aia, transparenti, de fas... [8D]

 

neata

 

da, nici mie nu imi place costumul!!

 

noroc ca la nivelul asta are rachetele gratis!! ;)

 

Kari, imi pare bine :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am dormit azi noapte 7 ore si 17 minute somn adânc, desi am "dormit" 12 ore! Aseara mi-era rau de oboseala, al meu era la biciclit, câinele neplimbat dar nu am mai putut. La 20.30 m-am băgat in pat, mi-am amintit ca lăsasem toata mâncarea in bucatarie, afara. I-am scris un mesaj la al meu sa o rezolve, si am adormit. Ma simt mult mai bine. Azi mergem sa o vedem pe Silvia, sare la 50 cm si la 60 cm azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

Dupa toate cautarile de ieri am dormit ca un prunc aseara. A trebuit sa dorm cu fata acoperita ca pisica asta e obsedata sa-si arate dragostea prin narile mele.

 

Am vazut ieri multe, multe case, rezidente si terenuri. Unde imi placea amplasamentul, curtea, casa in exterior nu imi placea inauntru.

Intr-un final am gasit un teren care imi place numai ca e cam maricel si costa cam multicel. Asa ca ieri am stat si facut socoteli si cum as da-o si cum as intoarce-o nu prea stiu de unde sa ma apuc, unde gasesc constructor si diriginte de santier care sa nu ma pacaleasca. Greu, greu, greu.

 

Michelle, ai zis de Mogosoia, dar acolo habar nu am unde sa incep sa caut.

 

In principiu nu vreau decat un teren de vreo 500 mp si o vilisoara mica, cu 2 dormitoare cae sa nu depaseasaca 120 mp + terasa.

Ei bine, toti cei care vand au frate 200 mp, nu stiu cate dormitoare de parca si-au construit casele pentru ei si prietenii lor.

 

Sunt rezidente frumoase cu case frumoase numai ca acolo platesti taxa de intretinere lunara care variaza intre 240-600 lei/luna si chiar asa nu sunt nabab.

 

==

 

Fii-mea mai ramane 3 zile la mare, ca tare mult ii place. A prins si o vreme superba, se misca si foarte mult prin Constanta. Piata Ovidiu, terase, portul Tomis, muzeu, moziac - ea asa e invatata. Spre disperarea prietenilor ei care ar vrea sa zaca in camera dupa plaja.  Aseara i-am facut booking pentru alt hotel in Mamaia cu o oferta ieftina ca zise ea ca nu o intereseaza camera de hotel cum arata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Epopeea cu booking continua. Si nu stiu ce sa fac, pt ce ma lupt? Va spuneam ca cei de la o pensiune unde am stat in vara, in Ro, au declarat la Booking ca nu ne-am prezentat la cazare. Asta am aflat cand booking m-a intrebat daca e adevarat. Eu am raspuns ca nu, am stat la pensiunea respectiva exact cum rezervasem. Booking a revenit cerându-mi nota de plata sau hârtia de cazare. Nu am niciuna din astea, le-am scris. Am doar poze făcute acolo. Mi-au cerut poze, ca sa le dovedească celor de la pensiune. Eu sunt la mijloc. Booking isi vrea comisionul, pensiunea nu vrea sa plătească. Sa le trimit poze? Nu apărem noi in ele, doar Silvia intr-una cu pisicuțele dar o pot tăia in asa fel încât sa nu se vada chipul ei. Pensiunea e tare faina, de aceea am si fotografiat, are mobiler pictat manual in modele săsești, de o pictorița din Brașov. Prosoapele brodate cu sloganul pensiunii, mâncarea a fost delicioasa, liniste, curat, retras de la drum, e intr-un sat izolat, e cea de langa Sinca Veche.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...