Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buona sera! Ahh, ce viata pe ghetar! Vad ca valsati printre zacuste, gemuri, clatite si aragaze de inox. cu sau fara folie...Sa stiti ca va simt lipsa! Nu va mai zic cum e la mine, ca e ca la Miha :))). Nu ma bag nici la zacusca, ca nu am calitati si nici devotiune de super gospodina, deci o cumpar din magazin!

Zic pe repede, despre cele 2 fete cucuiete!

 

Ce scolarita frumoasa, si cat ai mai muncit Ioana sa faci posterul ala! Sa aveti un an minunat si numai note (daca aveti) mari!

Am admirat-o pe FB pe Silvia si calutul! Bravo ei!

 

Miha, ti-am ramas datoare cu un raspuns, nuuu, nu imi place costumatia Serenei, dar cica este "outfitul de zi la tenis":))) c-asa e-n tenis:)))))))))

Fleur, despre ce produse intrebai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

unde se gaseste folia gata gaurita?

Carrefour.

Si mai am una, de fapt e un set de 12 bucati, patrate cu latura 27 cm, cu gaura pe mijloc. Poti folosi doar pentru un ochi de aragaz sau pentru toate cele 4. Dar nu-mi amintesc de unde am cumparat-o...

 

Viv, inoxul de acum 13 ani (alaturi de marca produsului) o fi fost mai de doamne-ajuta...

Pe mine chiar nu ma deranjeaza folia aceea, nici la mine, nici la altii. Pur si simplu nici nu o mai bag in seama.

Vorbind la modul general acum, nu cred ca prezenta sau absenta foliei de aluminiu pe aragaz e masura gradului de harnicie al stapanei casei...

Eu una sunt adepta oricarui truc sau metode care ma ajuta sa economisesc timp si imi fac viata mai usoara/simpla...chiar si cu riscul de a pune utilul inaintea placutului...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...