Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mersi ella, e exact ca in Suedia, cu tren expres si flybus. E tara nordica, nu imi fac probleme :). De asta nu vad necesitatea unei mașini pt cat putem noi face...batut orașul, Laguna albastra si road tripul asta care e clasic si il putem face cu busul. Am tot stat si socotit si pt mine va fi stres, iar eu merg sa ma relaxez :)).

La Laguna albastra avem deja bilete :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani fericiți și frumoși, Yagmur! [s] [s]

 

Rufus, bine ați revenit din concediu (am uitat să zic ieri), ce frumos ai scris! Urâtă pățanie cu polițiștii :(, adică e supărător că nu ne dăm seama că trebuie să respectăm ca să fim respectați (știu că ei se plâng că populația nu-i respectă, dar asta cu respectul e o stradă cu două sensuri, trebuie să vină și din partea cealaltă ceva).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, sanatate Silviei si drum bun inapoi acasa!

 

Eu sunt in parametri. [:)]

Aseara C. a avut o durere de cap, fara alte simptome. Amajuns acasa la 6, am gasit-o dormind, mi-a spus ca o doare capul. I-am dat Panadol si a dormit in continuare pana dimineata. Deci a dormit mai mult de 12 ore. Am verificat-o toata seara si toata noaptea, mi-era frica sa nu faca febra. Nu stiu ce a fost, dar azi dimineata s-a trezit fresh, a fost cu ochii pe mine ca de obicei [:D] . Sa nu uit sa ma machiez, sa vada cum stau hainele pe mine, sa ne pupam de "n" ori [:D]

Ma bucur ca a fost doar atat.

 

Am trecut ieri pe la scoala ei. S-a afisat impartirea pe clase si invatatorii. Ea a picat la o doamna care a fost invatatoare acolo multi ani, dar a plecat la o scoala particulara si acum s-a intors. Am auzit numai de bine despre ea si asta ma bucura tare.

 

La liceul lui R inca nu am ajuns, cred ca o sa trec in seara asta.

 

Ma gandesc cum o sa fac daca au festivitatile de incepere de an la aceeasi ora.Cum ma impart?? Pentru ca R. m-a anuntat ca el nu se duce singur [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...