Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dragii mei,

 

Am disparut in ultima vreme, dar din motive obiective. Am o toamna aglomerata si la locul de munca si serile pe acasa/terasa/balcon [:)] .

Nu am citit din urma dar stiu ca v-ati gandit la mine.

Deci, sa petrecem azi! [pk]  [pk] [pk]  [ping1]  [ping1]  [ping1]  [batetoba]  [batetoba]  [batetoba]  [cri]  [cri]  [cri]  [papica]  [papica]  [papica]  . Mancam, bem, dansam, radem, iubim.. in orice ordine vreti.

 

Va multumesc pentru ca existati! [pup]  [pup]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe aici nu exista festivități de deschidere :). Parintii nu merg cu copiii :). Te clonezi Vivi :)))

Daca as putea....m-as clona si nu in doua exemplare, ci in trei. Cred ca in trei as putea rezolva tot [:)]

Eu la festivitati am fost in ciclul primar 1-4 si in clasa a cincea. Dupa aceea cu R nu am mai fost. Acum incep amandoi in locuri noi, C clasa zero, iar R clasa a noua. Iti dai seama ca in anii viitori de liceu nu ma voi mai duce cu R, doar anul acesta pentru ca e totul nou: liceu, colegi, profesori.

Voi vedea, inca nu s-a anuntat nimic.

Voi stiti deja cand va fi festivitatea ? Peste tot e brambureala asta cu inceperea anului scolar mai devreme?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu la Patrick nu ma duc, incepe la 12. nu m-am mai dus de când invata dupa-amiaza (din clasa a 4-a).

la Eva ma duc, cred ca la 9.30 incepe si anul asta. noi suntem anuntati prin sms/whatsapp.

tocmai ce am dat send la mesaj si a venit si mesajul ca deschiderea e chiar la 9.30. rutina asta... :) stiu deja ce se va intampla :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...