Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Laura spor la munca! Diana e in concediu o saptamana in Mallorca, cu prietenul ei. E primul nostru miniconcediu de acest fel, eu cu Diana. E cadoul ei de ziua mea, dar abia acum il putem pune in practica. Noi mergem pe cont propriu, Diana s-a ocupat de absolut tot, e foarte buna la organizat concedii :). Asta cu masina a rămas ca ne ocupam mai tarziu...si de atunci ma tot invart si sucesc cu ideea in cap...imi spun sa am curaj dar in acelasi moment ma ia cu fiori in stomac si spun nu...o sa vad ce spune si ea, dar o las sa isi termine concediul asta :).

Oare cu cine seamana?? [:)]

Drum bun inapoi acasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Oare cu cine seamana?? [:)] Drum bun inapoi acasa!

 

:))) mi-a spus cand a fost in Asia ca imi multumeste pt ca am fost cu ea in atâtea concedii si a invatat cum sa organizeze :). Tot ea a organizat si Mallorca, au stat la privat, au vrut sa închirieze masina dar era foarte scump pt ca sunt așa tineri. Au circulat cu autobuz. Anul trecut au fost in Grecia, pe o insula. Tot asa ea a fost organizatoarea. Acolo au închiriat moped si s-au plimbat. Aventurile le-am aflat dupa ce au ajuns acasă :)). Are deja la activ 4 concedii organizate de ea, e experta :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost în vizită la prietena mea, cea care a fost în spital acum aproape două săptămâni. Prințesa ei a făcut azi două luni. Doamne, ce scumpă e, ciufulită si cuminte... Mănâncă sân, gângurește puțin și adoarme instantaneu în țipetele si răcnetele de Tarzan ale fratelui ei care are doi ani. Am uitat cum e să ai copil mic. Si nu e unul, ci sunt doi...Vai de mine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, să vă spun ultima ispravă a Cristinei... Și-a adus aminte de nisipul kinetic pe care l-a primit de Moș Crăciun.S-a jucat cu R si  l-a împrăștiat pe parchet, prin toată sufrageria...Le-a luat cam o jumătate de oră strângerea lui și tot a mai rămas. Îl simt pe tălpi ... Offf

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mult succes scolaritei Sophia in clasa intai, chiar daca nu i chiar big ci doar medium big, sa i placa la scoala si sa descopere si sa invete multe. Ziceai ca citeste singura deja, ba si scrie? Sper sa nu se plictiseasca!

E frumusica foc si ingandurata in spatele zambetului, mai ales in poza cu mama, de care se lipeste de parca n ar mai vrea s o lase...

 

La anul pe vremea asta vom fi si noi in cls. 1, asteptand autobuzul cu rucsacul in spate..

Aproape in fiecare zi trecem cu masina prin fata scolii unde va merge si o admira pe dinafara deocamdata.

 

La noi e ff cald si din pacate piscinele s au inchis ultima zi a fost luni Labor day, cand noi n am fost ca uitasem amanuntul asta...am fost a doua zi si am pupat gardul...

 

Ar trebui sa ma vopsesc, sa fac ordine etc etc dar imi lipseste cheful si energia. Am fost la shopping pt baiat i am innoit garderoba de toamna. Magazinele sunt pline de articole de Halloween, costumele s scumpe rau. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...