Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Viviana imi pare bine ca te-ai/v-ati linistit. Ioana sa treaca repede zilele astea si sa iti reintri in ritm! Cum e cu noua șefa? Parca cealalta cu care te înțelegeai a plecat? Strumph si Sophia sunteti tare frumoase! Sophia e o dulceata! De casa :)). Dar se serveste fara clătite :). Muah!

 

Da, sefa mea faina a plecat. Am un sef, e baiat de treaba dar pare cam moale si as fi vrut pe cineva sa se impuna cand alte dept vor sa ne sufle-n ciorba. Vom

vedea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am citit pe sarite, dar nu apuc sa scriu. Ce de poze frumoase! Laura si copiii la Praga, Turcia lui Rufus, Miss Carlionz in prima zi de scoala (ce uniforme frumoase au...) Patri.. Am pierdut clatitele caalde, ca la mama acasa servite pe pajistile cu maci ale lui Goghuta Van, si vaca de pe peretele nepoatei moderniste de Michelle... Acu' insa ma facurati curioasa: cine si de ce si-a pus cotletul disecat pe perete??? Asa este ultima fita la moda????? Cred ca merge tare bine cu ce vazui ieri la TV. In oboseala mea nauca, am tot zapat si am ajuns pe vestitul program Ro, Kanal D unde se difuza o emisiune numita WoWbiz, sau ceva pe aproape. Se dadeau acolo imagini de la nunta unei domnite trecute bine, [soricel]vulgara si mai bine, [balcon]care vorbea mult si prost si se mandrea cu rochia ei facuta de Botezatu, rochie care, va jur [:D], se potrivea de minune cu cotletul din poveste. [pk]..Cica era nunta secolului, de ce, nu am inteles, insa Impricinatei i se zicea Raluca....Astazi se pare ca e continurea si ne vor informa cat a fost darul la nunta si cati bani s-au strans...Nu stiu cum sa fac sa stau treaza sa nu pierd o asemenea alocutiune stiintifica..... Mai viu...si daca va intereseaza raportez earningul. @Strumphy, nu veni James...? Ca mi s-au latit ochii asteptand poza lui mai ceva decat il asteptara altii pe Godot. @Miha, tot aseara, am vazut o emisiune despre ce sa vizitezi/degusti in Islanda, daca vrei, detaliez.

 

dadada, vreau! Detaliază.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

valeu maica! asta nush de unde e.

 

aia din tabloul de care vorbeam eu era macar vie (sau asa parea la prima vedere) [:)]  pusese Michelle niste poze din casa nepoatei ei, pe care presupun ca le-a sters intre timp. no, pe un perete era un tablou cu doamna vaca [:-)))]

drept sa spun toate imi plac in casa , mai putin tablul cu vaca...

culmea ca am fost la un magazin de tabluri in weekend si era o colectie intreaga de tablouri cu vaci, porci, cai...or fi la moda ... dar eu n-as pune asa ceva pe perete...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...