Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

azi am fost sa am grija de pisicile unor prieteni - una din ele e bolnavioara si trebuie sa ia medicamente zilnic, iar ei sunt la mare week-end-ul asta. m-am descurcat cu brio [:)]  (si n-am decat o zgarietura, dupa 2 pastille si putin sirop administrat cu seringa [cupisi] )

 

dupa asta m-am dus sa ma intalnesc cu un tip care vindea port-tigarete (in care sa imi tin pachetul si bricheta), fiindca pe ultimul l-am pierdut la mare. ma rog, nu chiar ultimul, mai am vreo doua, da' nu-mi plac. acum mi-am luat doua tare faine.

 

am mancat, si acum vreau sa ma duc la aprozar sa vad daca gasesc vinete de care vreau eu - lungi si subtiri, ca asa-mi plac [:I]  nu de alta, dar nu le iau pentru salata, ci pentru vinete pane si plachie de vinete. m-a apucat harnicia, na. cred ca n-am mai gatit de vreo 3 luni [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

omg  ce surpriza  :)

- ce titluri geniale aveti :) [fum] - 

 

Ma pregateam sa citesc ca ti-ai gasit un motan priedut de vreo 3 ani si ma gandeam  - uite ca mai este o sansa sa il gasesc si eu pe Sokolino al meu.  [batcap]

 

nu stiu daca l-ati identificat pe James acesta insa eu stiu cine e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

omg ce surpriza :) - ce titluri geniale aveti :) [fum] - Ma pregateam sa citesc ca ti-ai gasit un motan priedut de vreo 3 ani si ma gandeam - uite ca mai este o sansa sa il gasesc si eu pe Sokolino al meu. [batcap] nu stiu daca l-ati identificat pe James acesta insa eu stiu cine e.

 

Multam. [flo] E munca de echipa.

 

Imi pare rau de motanul vostru.

 

 

Despre James® din poza, el e chintesenta instalatorului cu studii in drept, in lung (mai ales [:D]) si in lat, e creatia imaginarii pinguinicesti feminine de pe ghetar, e tot ce poate fi mai de dorit si de poftit, de la gropite la sculele din dotare. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha...aici mi l-ati ascuns pe ChipnJames! [:p] ca tot e vineri seara, in loc de Fish&chips![:D] [:-)))]

 

Ioana ..nu esti departe de adevar! Chiar asa arata James.. 95%!!! [il] Uhh ce mi-ati facut acum. Ma duc sa trag o imaginare dreapta, ori lunga?! Cum era? [:I]

 

hai ca-I culmea, asa arata pe la voi instalatorii (supermodeli cu studii la law)?! Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...