Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Eu rad de forma in care ai prezentat-o. Pe grăsimea de foca :). Cand eram copil am băut grăsime de balena. Nu imi amintesc ce gust avea :). 

CCS are un unguent din grasime de foca cu care isi catifeleaza bocancii de munte. Pute. Rau. Nu poti dormi cu bocancii in aceeasi camera. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata! La multi ani Mariilor! La multi ani Marian! (LMA CCS! Sa va traiasca, fericit si sanatos, Viviana! ) 

 

M-am trezit din intamplare la 4 si am vazut game-ul de 6-4 din setul 2 al Simonei si setul 3. S-a luptat Simonica, a jucat frumos, dar cu "Hercule" nu te poti pune ... Din serviciu a castigat Serena aproape tot. Serveste femeia asta intr-un stil!  [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, multumesc!

 

Azi e o zi frumoasa. Mi-au placut povestile voastre din concediu, Laura si Rufus bine ati venit acasa!

 

Fete frumoase din Anglia ce am vazut. Imi pare rau ca nu ajung sa va vad pe viu. Am schimbat putin prioritatile si fiind in fata unei decizii majore sa zic asa, visele si noptile mele sunt bantuite de tot felul de ganduri.

 

Am mai avut si probleme cu spatele. Mari de nu m-am putut misca - adica pozitia verticala era perfecta, dar statul jos, intinsul in pat o nenorocire.

Intr-o noapte disperata fiind si plina de medicamente mi-am infasurat spatele cu folie de aluminiu. [:D]  Face bine, se incinge, transpiri,  ok.

Numai ca fasaie!!!!!!!!!!!!! Si pisica ma vedea pe mine aceeasi numai ca scoteam zgomote de poleiala mototolita. S-a speriat, tot parul de pe ea era sculat, o minge cu ochii mari ce fugea prin casa speriata cautand un loc unde sa se ascunda. [:-)))]

 

===

Nu imi plac tablourile cu animale, moarte sau vii, dar daca ar fi sa aleg nu as alege o vaca, poate niste capre.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce drăguță e Miss Cârlionț!!!  [il]  Iar tu nu ești adormită, te alinți  [:)] .

 

Eram adormita rau ca jumatate din noaptea de dinainte nu dormisem de grija lui Nick si inceperea scolii, dar oricum multumim! [flo] 

 

Eeee...s-a schimbat Miss...

 

MUlta lume zice ca incepe sa semene din ce in ce mai mult cu mine? Asa o fi? Eu nu vad!  [batcap]

 

Sunteti frumoase amandoua!

 

Multumim!  [flo2]  Ai pregatit totul pentru scoala pentru ai tai? Cred ca abia asteapta sa inceapa? Mult succes!

 

Ce frumoasă e Sophia! Si ce-i place să fie pozată!  [:)]

 

Oh nu, nu ii place! O oblig eu [fri] , ca dupa ea ar fugi mancand pamantul si nu as avea nici o poza .  Cand era micuta ii placea tare sa o pozez si statea si imi cerea, acum doar imi cere sa o las in pace cu rugamintile mele de stat la pozat si nestrambat!  [bib]

 

Mult succes scolaritei Sophia in clasa intai, chiar daca nu i chiar big ci doar medium big, sa i placa la scoala si sa descopere si sa invete multe. Ziceai ca citeste singura deja, ba si scrie? Sper sa nu se plictiseasca!

E frumusica foc si ingandurata in spatele zambetului, mai ales in poza cu mama, de care se lipeste de parca n ar mai vrea s o lase...

 

Da, Sophia citeste deja de aproape 2 ani ori mai mult? Parca pe la 3 ani si ceva a inceput ? Nu mai stiu, dar acum da isi citeste singura, nu ca acum 2 ani cand incepea sa silabiseasca. V-am mai pus eu filmulete cu ea si anii trecuti cum citea? Si scrie, dar nu asa cum o faceam noi in clasa I, e putin cam pe chinezeste ca nu sta nimeni sa le tina stiloul in mana cum o faceau educatoarele pe vremea noastra. Dar sper sa inceapa sa scrie si mai frumos si mai bine anul asta decat anul trecut pentru ca anul asta e scoala adevarata, mai putina joaca, cum a fost anul trecut in Reception. Cat despre plictisit, nu nu, ca astora de-s mai avansati le da in plus de lucrat/citit.  

 

Multumim de urari! [flo2]  Cred ca nici tie nu-ti vine a crede ca Eric incepe scoala la anul ce vine?!  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...