Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Multumesc pt urarile de sanatate  [flo2]  [flo2]  [flo2]

 

Mi-e mai bine azi, asa ca m-am infiintat la birou...dar tot mai am putin stare de greata si ma simt fara putere...o sa plec putin mai incolo si lucrez de-acasa...dimineata ma asteptau peste 100 de mesaje  [zirea]

 

Carnea aia de rechin e una speciala; nu se poate manca asa simplu...se lasa carnea la uscat, cateva lui, afara...asa dispar din ea "otravurile"...dar se degaja amoniac, de-aia miroase asa rau...deci nu e carne de rechin obisnuit..carne normala am mancat si eu in Vietnam, e cu totul altceva...in Islanda e delicatesa...noi am fost la o ferma care producea carnea asta, acolo am degustat-o.

Carnea de puffin am mancat-o nestiind ce este, am aflat doar dupa. 

 

Anja, de plimbat ne plimbam weekend-ul viitor, cand plecam in Slovenia...maine mergem la shopping in Germania, iar la pranz vin prietenii nostri romani la gratar...duminica mergem noi in vizita, la prieteni elvetieni.

 

Ioana, nici mie nu mi-a placut Belgia deloc, am stat 2 luni acolo in '91...nu as mai merge acolo nici platita  [:)]

 

O zi faina va doresc ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asaaa...sa continuam.

Ieri am iesit cu Tora in oras s-o cinstesc. Sau sa ma cinsteasca, cum se spune [:)]

Deja virusati de mianna si Viviana, am vrut iar scoici, doar ca am mers mai aproape de casa, la Kostas. Unde am mancat un platou grill cu toate nebuniile de "fructe". Vai de mine, ce bunatati...

Si mai cantau si niste menestrei, ce mai...mi-a placut. Mai vreau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...