Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Anelor!

 

Rufus, ce ma bucur pentru Ana, e asa de frumoasa!

===

 

Am probleme cu interenetul, merge din 2 in 2. Cred ca am scris postul asta de vreo 5 ori pana acuma. E asa de mai bine de 2 saptamani, chiar nu stiu ce i-a apucat, ce stricaciuni sau ce schimbari fac.

Ah, si sa dai telefon e o intreaga aventura!

In primul rand ca fix-ul nu merge, apoi stai ca incepe: pentru nu stiu ce apasa 1, apoi 2, apoi 3, apoi 4 si tot asa.

Cand ajungi unde trebuie: apelul dumneavostra e foarte important pentru noi, aveti de asteptat 15 minute (ei zau, 15 minute de pe mobil?); nu inchideti pentru ca va pierdeti randul; apelul dvs. e foarte important pentru noi si da-i cu muzica.

 

Poate cu putin noroc pot trimite postul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall, merci de reteta de zacusca cu ciuperci. Suna bine si poate o sa o incerc intr-o zi dupa ce incepe scoala Sophia. Tu cui faci atatea borcane de dulceturi si zacusca? [:)] Cookie ce mai face? Cred ca ii place mult la tara unde are loc de alergat!  [cutu]  poze cu el (mai) ai? [:D]

 

In principiu pentru noi fac toate 'conservaraile' dar acum, daca sunt la tara - unde am multe rude, mai impart [:)] In fiecare toamna ma apuca asa cate un zvac de 1 saptamana cand caut tot felul de retete noi si sunt curioasa sa le incerc. Gust cate un borcan, ma felicit [:D] si dupa aia gata.. nu mai am chef de ele [:)]

 

Poze noi cu-cutzu nu prea am, adica am, dar nimic glam [:D]

Asta e destul de recenta:

14231820_1171940686182411_19334575773792

 

si observ cu oarece amuzament ca deorece are cam aceeasi varsta cu W al Mihaelei, trece exact cam prin aceleasi etape. Ce povesteste ea de W, se potriveste si lui cutzu meu [:)]

 

Am admirat-o pe domnisoara ta (si pe cea a Ioanei), mult succes la scoala! Si sa le placa [:)]

 

Rufus, wow, ce mini-job pentru Ana. Cred ca e foarte cool printre colegii / prietenii ei [:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...