Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Acum vreo doi ani a fost o furtuna mare pe mare [:D] prin octombrie. Am plecat val-vartej,am inghetat pe plaja, am vazut marea si plaja pline de spuma. Am stat doua zile si as repeta oricand aceasta experienta. [:)]

 

Adica ati vazut ca vine furtuna si ati plecat la mare?

Suna interesant si tentant [:D]

 

Azi ma cuprinsese asa un dor-de-dus-la-mare, mai ales ca auzeam la radio ca e temperatura perfecta si lume din ce in ce mai putina pe plaje. Ce-mi place cand se termina vremea concediilor si e liber peste tot [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, si sa dai telefon e o intreaga aventura!

In primul rand ca fix-ul nu merge, apoi stai ca incepe: pentru nu stiu ce apasa 1, apoi 2, apoi 3, apoi 4 si tot asa.

Cand ajungi unde trebuie: apelul dumneavostra e foarte important pentru noi, aveti de asteptat 15 minute (ei zau, 15 minute de pe mobil?); nu inchideti pentru ca va pierdeti randul; apelul dvs. e foarte important pentru noi si da-i cu muzica.

 

Din punctul asta de vedere sunt f multumita de RDS si Telekom, sunt mereu foarte prompti.

Dar am avut weekendul trecut o experienta cu emag.ro (pun link ca poate ajung sa citeasca si ei [:D])... ca daca mi-ar fi povestit cineva n-as fi crezut ca e posibil. Am asteptat la telefon, pe ceas, cate 45 de minute de doua ori (prima oara s-a inchis, nu stiu de ce) si cand in sfarsit, dupa o ora jumatate de tra-la-la aud o voce omeneasca.. am dat de cea mai neinformata si necorespunzatoare (ca sa nu spun altfel [:D]) tanti ever. Orice o intrebam imi raspundea cu "aaa, nu stiu, pai.. de ce sa va spun ceva si sa nu fie adevarat??" [batcap] Si o intrebam lucruri gen "exista curieri care livreaza si duminica? La ce ora pot ridica pachetul de la showroom? Exista vreo forma de contact pt. showroomul local"? I-am zis sa se intereseze de un telefon, m-a pus pe hold 10 minute si a revenit cu numarul la care o sunasem pe ea... [:-)))] Si de altfel, singurul numar general pentru a suna emag-ul.

 

Grav, grav, zau ca nu-mi imaginam ca exista asa ceva [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sigur nu e de la tine? La mine a mers si merge f bine [:)]

 

Nu stiu, nu cred. Doar pe DC am probleme. Restul de site uri pe care ma plimb, si-s destule, nu imi fac nici o problema. DC -ul imi blocheaza laptopul si da rateuri.

 

Acum scriu de pe telefon ca-s out, dar de pe latop intru numai cu Chrome si cand se blocheaza zice ceva de genul plus in not responding. Am updatat browserul, ba i-am si resetat settings, am lustruit si bibilit la el si nimic. Cum spuneam numai pe DC patesc asta, restul de situri merg brici. 

 

Ai vreo sugestie? Ce sa ii mai fac?   [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum scriu de pe telefon ca-s out, dar de pe latop intru numai cu Chrome si cand se blocheaza zice ceva de genul plus in not responding. Am updatat browserul, ba i-am si resetat settings, am lustruit si bibilit la el si nimic. Cum spuneam numai pe DC patesc asta, restul de situri merg brici. 

 

Ai vreo sugestie? Ce sa ii mai fac?   [:)]

 

1. poti incerca alt browser

2. e posibil sa fie de la anumite reclame.. Eu din cauza DCului mi-am instalat un adblock :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...