Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata, am internet. A schimbat cablul si totul merge perfect!

 

Vivi, am citit problema cu ex-ul. Pfui ce reactie adolescentina de 2 bani. Cred si eu ca esti suparata.

Poate ar trebui sa-i explici ca R nu mai este un copil si ca de aici inainte are tot dreptul, ba chiar e recomandat, sa prefere sa-si petreaca timpul liber asa cum doreste, fara parinti. Are drept de optiune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, neatza! Ne-am trezit tarziu azi ca e sambata :). Aseara am împachetat cadouri :).

 

Da, am trezit-o (vorba vine, ca era treaza demult) cu un tortulet si cadouri, cantandu-i la multi ani :). S-a distrat, a ras, a cerut o lingura sa isi ia micul dejun preferat, tortul. :) A desfăcut cadourile, acum e ocupata :). 

 

I-am luat ce si-a dorit, stia o pare de cadouri: o pereche de blugi rupți in genunchi :), doua lipgloss, o geaca. Surpriza a fost un tricou pictat manual cu un căluț de mare, facut de o tipa din Ro, a activat si ea pe DC ca de aici ne știm. (Am si eu un tricou, cu un fluture, are maini de aur femeia asta). Si un puzzle de 500 de piese la care lucrează acum. Si-a pus cronometrul, vrea intr-o ora sa il termine :)) 

Comanda pe net inca nu a venit, i-am mai luat un sacou pt calarie, pt concursuri si o bluza de calarie. 

Felicitarea am scris-o in romaneste :). 

 

Ma apuc acum de tortul mare si de terminat curățenia in casa, de pregătit pt grill, la 16 vin prietenii noștri. O sa vina si Diana si R cu cadouri. Prietenele de la scoala ii pregătiseră o surpriza dar ieri a stat acasă, e racita. A rămas ca o sa primească luni ce i-au pregătit. 

 

Sambata frumoasa si inca o data multumesc de urari. I le voi da si Silviei sa le citească.  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...