Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 815
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rufus, Tora si Ana, multumim mult pt vederea din Turcia  [pup]

Al meu a luat-o de la cutia postala azi dimineata si m-a intrebat ce relatie am eu cu Turcia  [:D]

 

Anja  [:-)))]

 

Strumphi, trimite si la mine niste zacusca...eu nu am facut inca, cred ca in octombrie fac o portie, 3-4 borcane.

 

Aseara am fost la restaurantul tailandez din oras, am mancat carne de vaca cu curry rosu, al meu pui cu curry verde...curgea apa pe el de la atata iuteala  [ph34r]

 

Dimineata m-am trezit cu greata, care vad ca nu trece...tare ciudat..o fi de la fiere? si nu, nu e cu ochi  [:D]

Am fost la shopping la nemti, plecat la 8, revenit la 11, apoi aranjat si pregatit pt musafiri...am facut gratar, am stat la povesti...nu ne-am vazut de ceva timp, mi-era dor de ei.

 

Mandra a plecat azi iar la strand..aceeasi gasca, 4 fete si 2 baieti...aseara mi-a spus ca s-au jucat un joc si a trebuit sa-l pupe pe D pe obraz...si apoi si el pe ea  [:I] m-a anuntat ca mai intarzie, apoi mi-a scris cand pleaca spre casa...nu i-am cerut eu lucrul asta, asa face mereu.

Maine merge la film cu prietena ei, la Nerve...noi le lasam acolo si apoi plecam in vizita..ele vin cu autobuzul acasa.

 

Vivi  [pup]

 

O seara faina va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa termin tortul si restul la timp, al meu m-a ajutat cu o parte de treburi apoi a stat la grill. Am facut frigărui, tare bune au iesit si am prajit o bucata de slana, picurată ardelenește pe felii de pâine cu ceapa :). 

Silvia e racita si a petrecut ziua in casa, desi avea planuri de calarit. A amanat pe maine. :) A fost o seara linistita, am mancat si am stat la povesti, i-am cântat Silviei si a suflat in lumânări. Avem adolescenta legală! :) 

Acum trebuie sa mergem sa ii facem carte de identitate si card bancar. Saptamana ce vine. 

 

Anja tu te uiti la Skavlan? A reînceput aseara, eu sunt înnebunită dupa emisiunea lui. :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...