Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

:))))))

Pai as fi luat mai multe pt el daca nh spunea ca nu vrea Haine ca are destule nepurtate. Acum iarasi are putina burta, deci e gras, deci nu se cumpara articole de imbracaminte :)))))

 

Nici acum 2 sau 3 ani nu te lasau cu ghiozdan sau rucksack sau geanta mare in unele corturi.

Si era paza peste tot,de fiecare data intrai/ieseai pe langa paza.

Eu cred ca daca e sa fie ceva, va fi in metro, ca acolo nu ai cum sa controlezi si e full! Sunt sute de oameni care asteapta sa intre, sunt oameni de paza si metroul cred ca vine din 5 in 5,minute.

 

 

 

Michelle, oricum tre sa traga de fiare regulat si organizat, dar la varsta aia incep sa se dezvolte, nu ii strica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salutare, salutare..

 

uite ca am incercat sa citesc din urma..uneori de doua ori, ca imi dadea cu virgula, mai ales la teorii si conspiratii de frati [fri]

 

Am vazut ca Simona si Elyda nu am aparut [ups]  si imi pare rau.

 

'Simona se pregateste de aniversare [il]

 

nu am disparut, am fost plecati, cu multe pe cap, pt ca atunci cand incep sa vina, vin toate, macar sper sa fie toate facute si sa nu mai apara altele [biz]

 

Mcoca, sa imi lasi adresa sa iti trimit copilul mic sa il inveti sa piarda. al mare e asa ca fetele tale, dar cel mic pune capac. la toate cele citite stiute si nestiute.

Cand spun gata, pac o luam de la capat. ce mai, nu ne plictisim deloc.

 

 

J, succes cu soacra. de ce va intalniti acasa la voi? trebe? ea unde locuiste

 

mai, eu cand aud de preturi la curatenie in ro, imi vine sa ma mut retur.

 

Letitia,

 

pisucul e demential [cupisi] . ai vazut cursa de la Singapore?!  la voi cred ca e liniste, pe posturile germane e feerie [artif]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anais, atunci eu mananc vreo 5000 zilnic. de asta m-am si ingrasat [grasa] . Sunt asa cum scrie Antmila.

 

ach so, sunt obosita, gatesc mult ca imi place, manac intre mese si la mese [hippi]

 

da, mai, am ramas si eu soc atunci cand am citit [b)]  Dar eu cand ma indoiesc de ceva mi se intampla mie. si m-a efectat mult de tot, asa cum nu credeam [doh] . Asta e mergem mai departe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

taman ce imi verificam comanda pe amazon. am luat copilului cele 8 manuale. unele noi, altele vechi. 130e.

El a primit manualele de la scoala. multe noi. pe alea o sa si le lase in Spint la scoala si acasa are altele. sa nu mai care asa de mult.

cu toate ca liceul are orarul in asa fel incat de nu aiba mai mult de 4 carti pe zi, tot e extrem de greu cu cartile. are zilnic de la 7:45 la 13:50, mai putin marti cand ora de instrument e dupa pauza de masa deci termina la ora 15.

 

p.s. Telefonale mobile nu sunt permise in scoala. doar in ghiozdan inchise. daca ii vede cineva, sunt confiscate se ridica de la director. prea multe abateri sunt scrie in evaluarea finala. care ii insoteste pana termina scoala.

 

Anais, ce ati facut cu ghiozdanu printzului?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...