Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Coca,

ai mei Daca Stau prea mult impreuna iese cu scantei. Unul e cu gura, altu cu pumnu. Iti las o poza . Piticul de altfel e in sensibil si extraordinar . Dar nu impus. Baaa si Acu 10 ani vroiam neaparat bb2 cu diff mica Sa mearga impreuna La Scoala etc etc

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am impachetat din lucruuri, nu credeam ca e atata bataie de cap.

 

Maine ma intalnesc cu asistentele de la spital...undw? In cafeteria spitalului :)))))) ca nu am gasit altceva deschis lunea. Si au spus cele care au garda ca vor si ele sa ne vedem.

Mi e tare dor de spitalul asta si de oamenii de aici. Mi au spus azi ca poate o sa ma intorc dupa ce imi iau specialitatea. Si ca ma pomenesc zilnic, seful de sectie de pe interne tot intreaba de mine... :(

 

Didi, inainte sa se declare oficial de explozia din NY, Trump a iesit si a spus ca a fost pusa o bomba :)))) unde Obama, Clinton, Casa alva, au anuntat ca se desfasoara ancheta si ca se va anjnta cand se va stii ceva sigur :)))( ei nu au vrut sa creeze panica, noroc cu Trump :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da da Rosberg! 

Mai eu Cred ca e deja Millionär , Hamilton merita Mai mult. Dar Hamilton Ma enerveaza ca- i arrogant . Mda, ca Alonso de altfel.

Yesssss! Ce ma bucur! La noi se da un rezumat al cursei acu la 6.30. Deci de-abia de acu sa ma uit. Daca aveam sky sport vedeam in direct.

 

Nu-l pot suferi pe Hamilton. E arogant si infatuat, are un prost gust strigator la cer. Eu una sa nu-l vad in ochi. A crescut intr-un oras vecin cu mine. L-am vazut pe tac-su la A&E acu citiva ani. Astepta pe cineva, eu eram cu barbatu care avea un buboi in fund [:)] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, eu cred ca numarul de copii pt clasele astea e limitat si mai ales cund sunt multi copii buni , e f greu to make the cut.

 

W nu a intrat niciodata in clasele de gifted, desi mereu la testele de la stat a fost above average, mediile la scoala numai de A ...au fost ani in care a terminat primul din clasa si chiar cu recomandarea profesoarei  nu a intrat la clasa de gifted..

la noi la scoala elementara era o singura clasa pt toata scoala..

cei drept nici eu nu am considerat un must sa fie in clasa aia ...pt ca nu stiu daca ar fi vrut sa mearga...nu vroia sa stea peste ore sa faca alte lectii.

 

deci ce sa spun, sa vedem ce explicatie iti da doamna, dar eu cred ca sunt locuri f putine si flavia chiar daca e f buna...mai sunt altii un pic, un pic mai buni ca ea. poate daca ii spui ca anul ata sunt locuri mai putine si din cauza asta nu a fost luata...o mai imbunezi.

 

imi pare tare rau ca sufera, sper sa-i treaca in curind....sau sa se rezolve in bine

 

fa appointment sigur te primeste.

Am citit supararea Buflei in ceea ce priveste gift-class... dar in esenta ce este aceasta Gift-class (sau cum s-o numi ea exact)? O clasa speciala in care intra cei mai buni copii din an, inteleg. Dar prin ce este speciala acea clasa fata de clasele normale?? Ce se face in plus la aceasta clasa? Ai vreun avantaj pe viitor daca ai fost la aceasta clasa? Este o clasa/ an scolar, adica la cls 1 o clasa din asta speciala, la cls 2 o clasa etc?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dap, a venit ploaia dorita ! Atat doar ca eu sunt in sandale  [batcap] ca nu mi s-a parut prea frig de dimi.  [fri]  [smulgpar] Nu-i bai, ma duc direct acasa. 

Ieri am iesit cu totii la plimbare, mi-am luat pantofi, niste prostioare la bucatarie, un yoyo ptr Alex. 

Azi trebuie sa gatesc ceva, poate un pilaf cu legume. 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He he ploaie... Si la noi a plouat sambata. Mai bine zis, a fost un dus puternic, caci tare cald a mai fost. Suntem inapoi la temperaturi mari. Azi 28 feels like 32. 

 

Ma laud ca am fost tare activi in weekend. Vineri am dus-0 pe Berry la padure, apa  si doggy park si copiii si-au facut damblaua aruncandu-i betze in susul si josul raului pana au scos untul din ea :)

 

sambata am fost la pilates unde instructoarea a avut o problema mare cu abs-ii nostri, inca sunt in flacari ai mei. Bifat curatenie, gatit, plimbare, playdates copii. Si vorba dlui sot, am inceput sa reinvatam cum se spala vasele (daca copiii vostri citesc Terry Pratchett)

 

duminica din nou la gym, body sculpting. Spatele si pectoralii mei inca tipa de durere. Bun asa. Am continuat regula ammei cu teme in bucatarie in timp ce gatesc. Merge binisor, salvam timp. Alex e fericit ca berry i se ascunde sub picioare si el o maseaza de zor cu talpile in timp ce matematiceste sau frantuzeste. Mai, e foarte constiincios cu franceza asta, anul asta e primul la el si musai vrea sa se stina d treaba. Asa ca repetam zilnic si le-am pus si amandurora duolingo pe ipads si facem si de acolo cate 10 min in fiecare zi.

 

dl husband a inceput sa le citeasca copiiilor ciresarii. In romana, of course. Lui T ii place, alex a decretat ca nu intelege nimic, asa ca ne-am luat o carte cu vrajitori ceva si ne citim seara la separat. 

 

mi-a venit cartea. Filozoful si lupul. Am reusit azi noapte niste amarate de 35 de pagini inainte sa adorm, dar m-a prins cu totul.

 

JG, ti-ar place si tie. Sper ca nu a fost absolut catastrofal in weekend. 

 

O saptamana minunata va doresc tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...