Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

In ro sa zbori cu parasuta e si mai ieftin. Stiu de la nepotul meu, care a zburat.

 

v-am spus ora ce nepotul meu si-a terminat doctoratul la o uni Colorado. 6 ani. l-au luat aia fix dupa ce a terminat fac in ro.

Acu si-a inchis totul in america si sta. inexplicabil pt el.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dmineatza la cafea.

 

miss berry mi-a cadorisit o vanataie fix in muschi pe coapsa. Mare cat palma, umflata ca pumnul, vanata ca... Vanata :D.

 

un iepure s-a ascuns dupa cusca ei afara. Era a alergat dupa cusca si apoi dupa iepure pe partea cealalta. Ei, cum era legata de long line si alerga cu viteza de vanator, pur si simplu a aruncat cusca direct in piciorul meu.

 

trebuie sa iau masuri absolut drastice in cea ce priveste alergatul dupa iepuri. Am zis. 

 

Apoi a fost bine caci intorcandu-ne de la plimbare ne-am intalnit cu o mama de varsta mea care are un golden doodle de-o seama cu berry si au curte cu gard. Ne-au chemat la ei si cainii s-au alergat bine de tot si t. A topait pe trambulina cu baietii ei, claselem6 si 8. 

 

Gata, am plecat. O zi buna va doresc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine. Tot inorat e afara si nu e nici cald nici frig doar se simte asa o inabuseala cumva care nu ma pune in toane bune.

 

Aqai, nasolica cu Ms. Berry dupa iepuri. Si eu sint mega atenta cind plec cu Ransom. Chiar si cu gentle leader si treats si tot are tentative de smuceala. Eu m-am obisnuit sa o tin cu doua miini...trec lesa pe sub cotul sting (eu o tin in stinga intodeauna) si o proptesc si in dreapta.

 

Didi, mersi de apreciere  [:)]  [:)] Buna treaba cu Roger Pen...sper sa iti fie de folos! Perlele de la git sint naturale...au fost un cadou facut de mine catre mine in Thailanda (stiu ca nu sint originare de acolo) dar rata de schimb a fost extrem de favorabila si perle de asa dimensiuni in State m-ar fii costat de 10 ori mai mult. Imi sint tare dragi si eu port perle foarte mult. Distractie faina la petrecere!!! Cu telefonul si laptopul mai am si eu probleme de sync. Am conferinte care sint la tot felul de alte "time zones" si e o adevarata ghiceala uneori sa descoperi din ce time zone a generat invitatia. Inca nu m-am prins 100% din smecherie si nu ma bazez pe telefon ci doar pe laptop.

 

Anais, si eu fac Tracy Anderson...il bag dimineata la prima ora. Sar din pijamale drept in fata televizorului. Cumnata mea (care arata ca un supermodel fara gluma) este membra la gym-ul ei in Manhattan (membership pe an se invirte undeva la $25k si clasele se platesc separat...eu imi permit doar DVD de pe Amazon la $10). Acuma cica m-am apucat si eu...doar-doar oi arata asa si eu  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Bine, cumnata arata a supermodel inainte sa se apuce de T.A. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil, amvrut sa te intreb, care din baieti e cel mare si care cel mic? nu imi dau seama, sunteti grozavi impreuna!

 

si eu la fel cu berry cu gentle lead (halti actually) si lesa o pot controla. dar de data asta era pe long line, direct pe zgarda si deloc sub controlul meu. din cauza iepurilor si fugitului nu pot sa o las dezlegata, therefore ce am facut am intins un long line de 6 m la nivelul solului si apoi pe long line ala al pus alt long line tot de 6 m care gliseaza. deci practic are o suprafata cam de 8 m X6 m de alergat.

 

din capitolul unbelievable. la univ se organizeaza un program de math pt copiii grade 6 and up. inregistrarea incepea azi la ora 6. eu mi-am pus reminder pt azi la 9 si cand am intrat sa sign up deja erau ocupate toate locurile, suntem pe waiting list.

 

????? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, buna idee cu long line...la iarna trebuie sa aplic si eu metoda asta cind iau ciinii la plaja. Napoleon il lasa fara lesa la plaja ca e cuminte si raspunde la comenzi imediat...nu fuge ca un nebun.

 

Copilul mare e cel mai scund cu ochelari si copilul mic e cel inalt si slaaaaaaab.  [:)]  [:)]  [:)]  2 ani si 8 luni diferenta intre ei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yuhuhuhuhuuuu ..tocmai am primit telefon de la directoare ca Flavia a fost admissa in G&T [pk]  ...asta dupa ce nu am primit nici un fel de raspuns de la district, de joi si am trimis ieri un email in care ceream un update si o audienta la district.

 

Multumesc Antmilo pentru sfaturi ... imi pare foarte bine ca am reusit sa o bag si o sa stau cuochiul pe ea sa ramana in program si la anul.

 

Case closed.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yuhuhuhuhuuuu ..tocmai am primit telefon de la directoare ca Flavia a fost admissa in G&T [pk]  ...asta dupa ce nu am primit nici un fel de raspuns de la district, de joi si am trimis ieri un email in care ceream un update si o audienta la district.

 

Multumesc Antmilo pentru sfaturi ... imi pare foarte bine ca am reusit sa o bag si o sa stau cuochiul pe ea sa ramana in program si la anul.

 

Case closed.

 

Nici nu stii cit de mult ma bucur pentru Flavia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sarbatorim cind ne vedem data viitoare!!

 

Tare bine imi pare ca s-a rezolvat!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna dimineata si de la mine. Tot inorat e afara si nu e nici cald nici frig doar se simte asa o inabuseala cumva care nu ma pune in toane bune. Aqai, nasolica cu Ms. Berry dupa iepuri. Si eu sint mega atenta cind plec cu Ransom. Chiar si cu gentle leader si treats si tot are tentative de smuceala. Eu m-am obisnuit sa o tin cu doua miini...trec lesa pe sub cotul sting (eu o tin in stinga intodeauna) si o proptesc si in dreapta. Didi, mersi de apreciere [:)] [:)] Buna treaba cu Roger Pen...sper sa iti fie de folos! Perlele de la git sint naturale...au fost un cadou facut de mine catre mine in Thailanda (stiu ca nu sint originare de acolo) dar rata de schimb a fost extrem de favorabila si perle de asa dimensiuni in State m-ar fii costat de 10 ori mai mult. Imi sint tare dragi si eu port perle foarte mult. Distractie faina la petrecere!!! Cu telefonul si laptopul mai am si eu probleme de sync. Am conferinte care sint la tot felul de alte "time zones" si e o adevarata ghiceala uneori sa descoperi din ce time zone a generat invitatia. Inca nu m-am prins 100% din smecherie si nu ma bazez pe telefon ci doar pe laptop. Anais, si eu fac Tracy Anderson...il bag dimineata la prima ora. Sar din pijamale drept in fata televizorului. Cumnata mea (care arata ca un supermodel fara gluma) este membra la gym-ul ei in Manhattan (membership pe an se invirte undeva la $25k si clasele se platesc separat...eu imi permit doar DVD de pe Amazon la $10). Acuma cica m-am apucat si eu...doar-doar oi arata asa si eu [:-)))] [:-)))] [:-)))] Bine, cumnata arata a supermodel inainte sa se apuce de T.A.

 

Cum mai 25k un abonament de gym ?

 

Doamne ferește, exista si asa ceva? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...