Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

Soro, eu nu pricep cum de poti sa te sinucizi in halul asta ...nu ai inca varsta mea, asta trebuie sa fie explicatia ...

 

Green Lantern ala este de plans ... ma uitam asa de jos si imi faceam mustrari de constiinta, ca am lasat copiii in asa ceva, ca o sa vina, mvai saracii, morti, ametiti, cu voma in gat ...de unde ? Au venit doar ragusiti ...si atata OMG nu am auzit pana acum [:-)))] .

 

Ah, si ma mai gandeam ce bine ca sunt doi ... pai daca aveam doar unul, cine se ducea cu el ? Ca singur sa stai in linie atat si apoi sa te arunci cu capul in jos, nu are acelasi fun ...dar asa, s-au dus amandoi, au stat si 1.5 ore la coada, ba i-am vazut si imbratisandu-se de emotie si bucurie [fal] .

Nici eu nu stiu de unde aceasta impresie ca lumea e mai low society in parcurile astea ? Din contra, daca unul din criterii ar fi cel financiar, mie nu mi s-a parut deloc, dar deloc ieftin ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Stai asa ca ma pindeste Fright Fest...mie nu imi plac filmele de groaza. Nu imi place singe pe pereti, oameni fara cap, zombie, etc...La Fright Fest o sa fiu doar sofer si ma trag pe bara pentru ca pur si simplu nu imi place sa im stea inima cind sare unul cu cutitul la mine sau vreun zombie sa imi faca "ochi dulci". Cred ca primul instinct ar fi sa il snopesc in bataie pina nu misca [:)]

 

Ai noroc ca ai doi copii care le place la AMINDOI sa se dea in barci. Eu am unu care moare cu mine urlind pe rollercoaster si unul care nu pune piciorul in asa ceva!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maica-mea a dormit dusa la cutremur! Dusa, n-a simtit nimic. Poate si de unde e casa extrem de solida, cu ziduri de 1m [:D] .

 

Noua nu ne place la parcuri de distractie. Si mie mi se pare ca e lume proasta (nu toata lumea, evident, dar prea multa), mancare proasta si 'distractii' pe care eu nu le inteleg si/sau gust, pe bani multi... Nici barbatului nu-i plac, iar dintre copii, A e mai aventuroasa, ea s-ar da in orice. O. se lasa si ea convinsa... poate. Ele mai merg cu sora-mea si nepotul meu, ei sunt mari fani.

 

Noua ne plac mai mult parcurile acvatice. Ma rog, impropriu spus noua, de fapt sotului si copilelor, ca eu stau pe un sunbed din ala si citesc. Mai fac o baie, ma mai racoresc, iar citesc. Mai mancam, mai citesc, apoi seara plecam [:D]. Ultimele 2-3 dati a mers doar sotul cu copilele (ale noastre si ale altora, culese din vecini sau de pe la prieteni). Mie mi s-a parut aiurea sa platesc intrare ca sa citesc la piscina. Asta pot face si gratis, acasa [:D] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alor mei le place rau de tot, amandorura ... dar rau. Si parca Flavia e mai puternica decat ALex, rezista mai bine la adrenalina. Alex spunea ca pe unul din roaller costers (ala de lemn), la nu stiu ce cadere in gol, i-au dat lacrimile de emotie, de frica, de senzatie ...Flavia n-a avut nimic, nici voce nu mai avea.

 

Si mie imi placeau astea in tinerete ... in timp am inceput sa le evit pe alea care se roteau ca ma durea capul, acum nu imi mai plac nici cazaturile de sus. Adica nu imi mai vine sa traiesc senzatiile alea si m-am gandit eu ieri ca de ce sa imi stric buna dispozitie si sa ma simt cine stie cum dupa - ametita, cu stomacul in gat, cu frica in oase ...cand pot sta frumos pe banca si face "people watching" [:)]  [:)] [:)]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, ce intamplare ciudata! Cred si eu ca te-ai speriat sa vezi copila asa lesinata. Nici eu n-am mai auzit de asa ceva, cred - ca si Buflea - ca a fost ceva otravitor. Bine ca si-a revenit.

Coca, mi-a placut mult poza, ce draguta e!

Mie imi plac parcurile de distractii si ma dau in orice. De voie dar si de nevoie. Pentru ca fi-mea e o fricoasa, daca s-ar putea s-ar da numai in chestii de bebelusi. Iar pe barbat il doare capul.

Ant, mult succes in LA.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...