Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

Leti sunt impresionata! Imi dai sperante ca si fi-miu se poate schimba la un moment dat.

Ant, si de baiatul tau sunt impresionata! Actorie si machiaj, bravo, mi se pare foarte tare. Succes cu reprezentatiile.

Cu culcatul copiilor - trebuie sa recunosc ca fi-miu se culca dupa 12 si eu il las sa faca asta. Regula e sa faca liniste ca fi-mea sa poata adormi. El invata dupa-amiaza si se poate scula mai tarziu. In plus cand eram de varsta lui la fel faceam. Cand era mai mic si invata dimineata se culca la 10.

Coca, daca te poti duce cu bicicleta, de ce nu? Mai ales cand iti permite si vremea. Mi se pare importanta miscarea, pe jos sau cu bicicleta e clar mai sanatos, mai ales daca ai un job static. Eu n-as sta pe ganduri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele mele au ore de dimineata de la 8:30 pana la 16:30 (cu pauza lunga la pranz) in afara de vinerea cand e mai scurt. Ambele se trezesc la ora 7. Cea mare se culca la 10:30, cea mica pe la 10 sau chiar inainte. Nu prea mai comenteaza acum pt ca isi dau seama ca au nevoie de orele alea de somn. Vineri si sambata se culca mai tarziu. Cea mica doarme de la 11 PM la 10 AM si cea mare de la 12 AM la 10:30 AM. Recupereaza la greu!

 

Leti, am auzit numai lucruri bune despre acupunctura. Personal n-am facut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Armata mea la 9.39 cel tarziu sforaie. 9.30 e exceptie, ca regula e la 9.

 

Asta a fost si unul  din motivele pt care i-am lasat la 1 sport only, ca au de facut si teme, si de citit si toate trebuie sa incapa intr-o zi. In plus, T si vrea sa scape repede de teme, asa ca si le face prin pauze, prin autobuz, isi termina mai tepede class assignments si isi face temele... in majoritate ce lucreaza acasa e ceea ce le dau eu peste scoala. Daca au tema ramasa de la scoala, nu le mai adaug si eu.

 

Da' saracu' copil cu toate astea tot trage sa-si termine pana ajunge acasa temele, desi asa isi atrage teme de la mine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti nu am facut dar o prietena care avea probleme cu hernia si avea indicatii de la mai multi doctori sa faca operatie, a recurs la acupunctura si se simte perfect. Face de cativa ani si pur si simplu a scapat de niste dureri ingrozitoare care nu treceau cu absolut nimic. Deci acupunctura functioneaza, atat timp cat o face cineva priceput. Si se pare ca tie ti-a facut cineva foarte priceput. Ma bucur mult ca nu te mai doare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anais-a,

 

asta da veste buna. Unde se afla persoana care realizeaza acu punctura? te rog mult imi da-i si mie datele de contact?

 

intreb ca noi toti cei 5 frati aven niste Probleme ingrozitoare de spate. un frate s-a operat de 2 ori, sora mea are indicatie de operatie si unul tot asa.

eu ma tratez cu masaje, gimnastica medicala, flasteri.

De asta i-am si cumparat lu R manualele din cauza durerilor de spate de la 35+ ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, in Bucuresti. Vrei s-o sun pe prietena mea s-o intreb exact?

Pentru dureri de spate am vazut in revista Lidl de saptamana asta o centura lombara pentru stimularea electrica transcutanata a nervilor, ati incercat asa ceva? Ma gandesc ca poate ajuta, practic cred ca face un masaj mult mai profund.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa o zi proasta am avut ieri  [zirea] ca nici nu vreau sa-mi amintesc. 

Tot ce pot sa spun este ca ma bucur ca azi e vineri.  [ph34r] Sper sa reusesc sa ma odihnesc ceva in week-end-ul asta. 

Avem un targ gastronomic  [:D] , poate trecem pe-acolo maine, sa vedem ce mancam bun. 

 

Printre altele ieri am dus-o pe Alex la auditie si se pare ca are o usoara tulburare de ritm, asa ne-a spus prof de pian. Ne-a mai spus ca asta nu inseamna ca nu va putea face pian, ci doar ca va trebui sa munceasca mai mult decat ceilalti, plus ca depinde mult de profesorul cu care va lucra. Prof de chitara a fost mult mai transant, de fiecare data cand Alex falsa ii spunea ca nu asa, normal ca Alex s-a inhibat de tot. [zirea]  Deci, nu va merge nici la pian si nici la chitara. A fost suparata ieri, cred ca inca mai spera, dar i-am explicat de la inceput ca nu toata lumea are talent la muzica. 

Va ramane cu engleza si inot-ul, ceea ce nu este rau deloc. 

Sunt foarte ametita inca, tre' sa iau un antinevralgic. 

Pa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...