Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce dracushor de pisica ai, Letitia !

 

Mey, la noi s-a facut vreme de nioembrie, gri si frig. Am stat in casa si am citit un roman fain si luuung (pe care tot nu l-am terminat). 

 

Miine sper sa am alta zi linistita. 

 

Un week-end placut in continuare !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik si a crescut lung!! Doamne ce-l iubesc! Is ingrijorata toata ca il las la cattery 2 saptamini, sper sa fie ok.

 

Azi i-am cumparat baiatului inca un costum, foarte bine ii vine, e bleumarin. Apoi am hotarit unde mergem la anul in concediu. Barbatu face o virsta si s-ar putea vara viitoare sa fie ultimul concediu in 3. Asa ca am zis sa fie ceva mai special si cum barbatul viseaza demult Japoinia, Japonia va fi. O sa mergem cu Virgin, ca nu vreau eu sa organizez asemenea excursie. Daca ati fost pe acolo, scrieti impresii va rog.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mik si a crescut lung!! Doamne ce-l iubesc! Is ingrijorata toata ca il las la cattery 2 saptamini, sper sa fie ok.

 

Azi i-am cumparat baiatului inca un costum, foarte bine ii vine, e bleumarin. Apoi am hotarit unde mergem la anul in concediu. Barbatu face o virsta si s-ar putea vara viitoare sa fie ultimul concediu in 3. Asa ca am zis sa fie ceva mai special si cum barbatul viseaza demult Japoinia, Japonia va fi. O sa mergem cu Virgin, ca nu vreau eu sa organizez asemenea excursie. Daca ati fost pe acolo, scrieti impresii va rog.

Cind ți am zis ca vei deveni mama de pisic nu m-ai crezut  [clo]  [clo]

 

Sa dai te rog mai multe detalii despre concediul în Japonia, pare interesant. Eu merg luna viitoare în Vietnam și șint tare curioasa cum va fi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

faina destinatia de concediu!

Stiu ce spui cu hotelul de animalute, noi am carat iepurul in Italia, ca nu am avut incredere sa il las acolo, de cate ori plecam in Romania sau in Germania la prieteni si rude il luam cu noi :))))) iar acum 2 ani cand am fost in Sardinia pt 2 saptamani am chemat/o pe mama/mea sa stea cu el :))))))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cind ți am zis ca vei deveni mama de pisic nu m-ai crezut  [clo]  [clo]

 

Sa dai te rog mai multe detalii despre concediul în Japonia, pare interesant. Eu merg luna viitoare în Vietnam și șint tare curioasa cum va fi.

[:-)))] nu, nu am crezut in veci si pururi! Acum am ajuns asa de "rau" ca gasesc tot felul de similaritati intre cum era fiu-miu cind era mic ai pisicuta asta! Mi se pare ca seamana in comportament! Asta e semn ca nu mai am nici o sansa, nu? [:-)))] Am inebunit complet? [clo]

 

Ce detalii sa dau soro, ca sint absolut in plop si plopul in aer cind vine vorba de japonia! Cred ca trebuie sa ma apuc sa citesc despre oboceiurile lor, cultura, etc. Japonia e ca o alta planeta pentru noi. Defapt de aia am si ales-o ca destinatie aniversara. Ma duc azi la Virgin sa vorbesc cu ei, sa vad ce ma sfatuiesc, ca au mai multe pachete de calatorie, in mai multe locatii, sigur totul graviteaza in jurul lui Tokyo.

 

 

Ps. Sa ne spui cum a fost in Vietnam. Eu in general evit tarile astea super sarace ca destinatie de vacanta, ca sa nu mi se dea in cap pe strada pentru 3 dolari, insa cred ca e tare frumos si interesant.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...