Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

Leti sa-ti spun drept nici eu nu m-am asteptat sa te atasezi asa mult de pisoi.

Frumoasa destinatie ati ales pentru a sarbatori varsta barbatului. Nu am fost si nu stiu nimic

Ant, cum a fost cina? Ce ai gatit pana la urma?

Ce spuneti de declaratia lui De Niro? Au difuzat-o si la noi la TV de multe ori si recunosc ca m-am uitat de fiecare data ca si cum ar fi fost prima oara cand o vedeam. Oare asupra americanilor a avut acelasi impact puternic? Am inteles ca si alte personalitati au luat pozitie impotriva lui Trump, pe principiul ca daca Hilary nu e in stare - macar sa actioneze cineva, chiar daca numai la nivel declarativ. Devine interesanta lupta dintre cei doi, as vrea sa ma uit la dezbatere dar nu cred ca rezist pana la ora aia. Toata lumea de la noi zice ca va castiga H, dar eu nu cred pana nu vad, e posibil orice din punctul meu de vedere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Coca,

 

da, asa ramane cu spuma aia. Cred ca tehnica asta de 7-9 Minute nu are legatura cu dulceata aia de o serveau boierii.

Dar miroase bine si tu o vei intinde pe paine cu mai multa forta. [:D]

 

 

Hahaha Didi, ma conversai cu o colega si imi spusa sa spumuiesc :) si ca da 7-8 minute :).

Hai ca asta seara fac tura de capsuni :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna.

 

Xio  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] . Si eu care credeam ca italienii sint mai nebuni ca englezii cind vine vorba de animale!!! 

 

Vai Coca ce fain arata dulceata!! Eu nu fac conserve de nici un fel in afata de zacusca, pe care o fac numai cit mincam atunci, deci citeva borcanele.

 

Eu am azi am iarasi acupunctura, la 8.30 diseara!!! Cred ca adorm pe patul ala! In rest nimic nou, ne pregatim de plecare, abia astept iarasi vreme frumoasa si calda, ca la noi azi dimi erau 4 grade!!! Urasc frigul si intunericul, urasc toamna si iarna.  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...