Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Didi, la multi ani pentru nepot!!! Mare curaj sa ai grija de un bebel la 10 ani! Am ramas cu gura cascata! Eu nu am pus mina pe nici un copil mic pina nu l-am avut pe N. Eram asa speriata ca mi se parea atit de fragil. 

Superba crema de zahar ars...chiar mi s-a facut pofta si mie. 

 

Dana, imi plac pantofii...mi-am luat si eu o pereche foarte similara inca cu tocul alb...o sa caut o poza. Eu sint mare fan tocuri inalte la servici ca sint foarte mica de inaltime.

 

Coca, eu merg la fiecare doi ani la curs de prim ajutor plus "resuscitation" cu defibrilator (prin servici il fac mereu)...e foarte interesant! 

 

Miine am prima mea comanda de "catering"...cineva m-a angajat pentru o petrecere de 30 de persoane. Trebuie sa fac 4 feluri de mincare si sa fiu gata la 2:00pm. Ma incurca teribil meditatoarea copilului ca vine intre- 11:00am si 1:00pm. Asta inseaman sa fac absolut tot prep si ceva cooking inainte de 11:00 si sa finalizez tot intr-o ora dupa mediatii. Copilul face meditatii in dining room care e fix linga bucatarie  (noi avem open space) si nu vrea in ruptul capului sa mearga la el in camera. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...