Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pumpkin Spice Latte


Recommended Posts

Da mai, asa m-am gandit si eu, ca bine ca citeste cat de cat mai cu interes ...stiti durerea mea, mai ca l-as lasa sa citeasca si "50 shades" numai sa-l vad si eu pe Alex rozand o carte [:)]  ... in fine, sa nu credeti acum ca nu-i mai pot scoate capul din ea, dar am observat ca citeste seara si este cumva emotionat / patruns de subiect, ceea ce este o schimbare.

 

Da mai, asa m-am gandit si eu, ca bine ca citeste cat de cat mai cu interes ...stiti durerea mea, mai ca l-as lasa sa citeasca si "50 shades" numai sa-l vad si eu pe Alex rozand o carte [:)]  ... in fine, sa nu credeti acum ca nu-i mai pot scoate capul din ea, dar am observat ca citeste seara si este cumva emotionat / patruns de subiect, ceea ce este o schimbare.

 

Lasa-l sa le citeasca, nu sunt asa de violente ca filmul. Dimpotriva, povestea este cateodata chiar induiosatoare. 

Eu am citit Shogun pe la 15ani, asa ca tot nu-i asa rau.  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

exista si Bluapple un produs care ajuta ca legumele si fructele sa fie fresh mai mult timp. Se gaseste pe amazon

 

Antmil ramasesem datoare cu un raspuns.  A  mea a terminat liceul este in anul 1 la colegiu deci oarecum intre cei doi ai tai.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laptop-ul meu merge foarte prost. 

 

Noi am venit de la inot si apoi ne-am dus sa-i iau lui Alex decoratiuni ptr Hallowen, ocazie cu care s-a pierdut ptr prima data in viata ei ! Nici macar n-am stiut ca s-a pierdut. Am intrat amandoua in magazin, ca de multe alte ori, eu m-am dus la raionul de lenjerie sa-mi iau un sutien (da stiu, am un fix cu pantofi si sutiene) si Alex s-a dus sa vada decoratiunile. Dupa un timp eram printre rafturi si o aud pe Alex strigandu-ma, nici macar nu mi s-a parut agitata. Ies si o chem la mine si atunci am vazut ca plangea. Ca ea a crezut ca am aplecat fara ea si ca s-a pierdut. I-am spus ca n-o sa fac niciodata asa ceva, ca va fi cu mine si cand o sa fie baba-batrana. Si-a revenit repede, dar ma intreb de ce s-a speriat asa? Am facut acelasi lucru de multe alte ori, ne cautam una pe cealalta prin magazin si niciodata nu s-a mai speriat asa. 

 

Ma duc sa intind o masina de prosoape si apoi la culcare. Pa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

antmil e plecata dar  vine  des, in weekend . ii lipseste confortul de acasa .. .

 

Buflea o sa ne spui tu daca tine 2 saptamani:) . Idea cu paper towel e ca absoarbe umiditatea, poti sa il pui si fara plastic bag dar atunci se usuca/ floscaie ...Eu de obicei iau portii mici de verdeturi ,  si le consum repede. Cilantro  pun si  in salsa sau chiar guacamole .

 

Edit sa spun ca daca ai sertar la frigider sta mai bine acolo.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, Dana, cum sa o pierzi, draga de ea. 

 

Si eu foloesc mult coriandru, a crescut de la el putere vara asta din boabele cazute de anul trecut. Eu mai pun in salata de fasole si in diverse sosuri. 

 

Confirm, dintre verdeturi coriandrul se pastreaza cel mai rau in congelator. Si nici uscat nu se lasa. Daca tot vorbiti trebuie sa-mi aduc aminte simbata sa-mi pun un borcanel mic cu tarhon la otet. 

Verdeata e fiarta doar cind e in umplutura de sarmale/ardei umpluti. La mine sau e cruda sau e doar pusa in sosul/zeama fierbinte. 

 

Vai, si copilul meu mare vrea sa plece sa stea singurel in oras. Si ce tristete m-a lovit ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...