Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

va citesc, da' nu am timp sa scriu, asa c-o iau repede:

 

Patrik, felicitari! [pk]

 

Iulia mica, la mai multe lunisoare si in curand anisori! [deziuata]

 

Viv mica sa scape repede si fara complicatii de dracia aia, ca sa poata fi asa cum o stiu, ca bagata-n priza! [:)]

 

 

si nu mai stiu decat sa va urez succes cu teenager-ii! [zirea]

 

aaa, si Danielei - sanatate tatalui! cat noroc a avut - mama a reusit acum 2 ani sa se aleaga cu acelasi tip de fractura pentru ca... i-a alunecat piciorul din papucul de casa [:D]

Ioana, parca n-ai prea povestit cum e de cand mergi la birou - sau n-am citit eu cu atentie?

 

 

aaa, si am vazut doi flacai frumosi de Anja! [pup] si niste fete frumoase de Mickyyy [pup] iar cel mic e un dulce si un scump, si-a crescut mult de cand n-am mai vazut poze cu el [pup]

 

 

 

si ... nu mai stiu.

 

mai am oleaca de lucru (ma rog, am mai mult, mult mai mult, da' mai mut de pe-o zi pe alta) si fug la folk.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la faza cu adolescenta, ma incadrez si eu la minimul necesar ca sa te poti numi adolescent: trantitul usilor [:)]  chiar, exista careva care sa nu fi facut gestul asta? si ce frumos sarea tencuiala de deasupra usii de la camera mea [:-)))]  cum am plecat la facultate, cum a zugravit mama [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mandra trantea usile, acum vad ca s-a potolit...ea de la 11 ani se culca atunci cand vrea...nu ma mai stresez cu lucrul asta, cand ii e somn, se culca...nu are probleme cu trezitul la 6, e plina de energie, asa ca nu-mi fac griji...mai zice si ea din cand cand, atunci cand e cu fundul in sus: iesi de la mine din camera, lasa-ma in pace...ii spun frumos ca ies atunci cand termin ce am de facut...daca bombane, o ignor  [:D] cand are insa o problema sau vrea ceva, sunt cea mai buna mama din lume...cand nu-i convine ceva, sunt cea mai rea  [:D]  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine e cu frigider nou  [pk] am facut tot ce mi-am propus, am instruit si copila pt weekend, am vorbit si cu mama...maine dupa job, adica in jur de ora 4, vrem sa plecam..concertul incepe la 8, dar inainte vrem sa mergem sa si mancam...va fi aglomerat, pt ca e vineri...deci s-ar putea sa facem cam 2 ore pana acolo....dupa concert, avem de mers 3 ore pana la hotel...deci ajungem dupa miezul noptii.

 

Seara faina!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu va suparati, spalatul excesiv face mai mult rau decat bine organismului, agreseaza pielea, dilueaza secretiile naturale, scade imunitatea generala.

Vreti voi asta la copiii vostri iubiti? [:D]

 

asta e ce mi-a spus si mie dr dermatolog cand am fost cu W la un control. mi-a spus ca o data la 2 zile e sufficient.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar de la sport nu stiu cum a ajuns discuția la muzica, si iar da-i si boceste, ca ea vrea lecții de pian, asta in condițiile în care de crăciun a primit un keyboard care zace sub patul ei de luni de zile. L-a folosit prima săptămână vreo câteva ore și asta a fost tot. Vrei lecții de pian, pai arata-ne ca îți dorești asta, nu ca e doar un moft. Da, sunt diferente între pian si keyboard, dar atâta timp cât ala zace sub pat de luni de zile, nu mă poți convinge că e altceva decât un moft!!

 vezi ca sutn niste lectii online f bune, cu video cu tot...am facut si eu din ele anul trecut.

spune-i ca daca iti dovedeste ca are tragere de inima, invata un pic baza o dai mai departe. sa practice cel putin 30 min. pe zi...nu doar vorbe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de complimente! Ajunsa acasa am aflat ca de fapt locul e 3, ca au fost 4 cu acelasi punctaj :). Gata, m-am umflat in pene destul, l-am felicitat...

 

Micky, du fata sa faca pian daca vrea. Poate ii place. Asa, fara lectii si profesor nu stiu cum ar putea prinde drag (eu nu-s deloc adepta "invatarii" de pe youtube).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...