Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Seara buna!

 

Strumphi eu zic ca a fost la francezi. Cica dupa cateva ore de dormit in masina, așa s scris :)), despre Sofia. Ce ati aniversat? 3 sau chiar 4 evenimente intr-o zi! Wow!

 

Pai juma de ora blocati in masina pe ferry ca nu stiu ce au mesterit si numai nu dadeau drumul masinilor de pe ferry, apoi 2 ore din port pana acasa in Londra, plus o ora traffic jam la Blackwall tunnel la intrarea in Londra...a dormit de sforaia si scaunul sub ea si aseara nu avea somn la 10.30 [alcool]  desi sambata am trezit-o la 6 sa plecam spre Be si nu a dormit peste zi deloc si ne-am culcat dupa miezul noptui, iar ieri dimi acolo s-a trezit la 7.10 ora loco, adica 6.10 ora UK [alcool]  Azi dimi s-a trezit pentru scoala la 7.55 fara sa o trezesc eu, iar mie imi picau ochii in gura. 

 

Sambata a fost 17 sept Sf. Sofia, plus 5 ani de la cununia religioasa si botezul lui Nick si al Sophiei!  [il]   [fiesta]  [balo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Data viitoare o iau mai spre Nord ori sa ma duc mai la sud dupa berze?   [biz] ..dar nu-mi ajunge doar un weekend, o sa stau mai mult. [;)] 

Vino, vino la Nord! Am camere suficiente  si o terasa superba:)))Insa sa stii ca plecara berzele! Au ramas doar iepurii si fazanii! Asa ca asteapta si tu primavara:)))))

 

Sa sarbatoriti cati mai multi ani frumosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vine tanti designer gratis? Nu o trimiti si la mine:))) M-am luptat cu un ditamai garaj cu carport asta vara... nu credeam ca o sa mai termin...La un moment dat sotu' a luat un pulverizator cu vopsea si a mers mai usor, cred ca aveam vopsea si in gura :)))

 

Vine gratis, de la Colorama, in ideea ca luam de la ei materiale apoi. Nu stiu cum

si ce se întâmpla daca nu...:)). 

 

Ah, mie imi vine sa ma duc sa vb cu un målare sa scap de tot :)). Așa cu drag stau in bucatarie! Jur ca nu ma mai apuc de așa ceva ever! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ah, mie imi vine sa ma duc sa vb cu un målare sa scap de tot :)). Așa cu drag stau in bucatarie! Jur ca nu ma mai apuc de așa ceva ever! 

daca erai aici langa mine:))), iti trimiteam eu pe cineva care ne-a ajutat si pe noi.

Noi, vara urmatoare, trebuie sa curatam si uleiem terasa. Cam ce faci tu acum. Si cum are cam 80m2 iti dai seama ce ne asteapta... Noroc ca la noi, eu sunt doar ucenic si sustinator psihic, sotu' duce greul :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...