Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

Vino, vino la Nord! Am camere suficiente  si o terasa superba:)))Insa sa stii ca plecara berzele! Au ramas doar iepurii si fazanii! Asa ca asteapta si tu primavara:)))))

 

Sa sarbatoriti cati mai multi ani frumosi!

 

 

iepuri si fazani si pe la soacra mea pe acolo prin spatele blocului [:D]  [:-)))]

 

pot sa vin doar daca te oferi babysitter  [bib]  [soricel]

 

Multumim de urari!  [flo2]

 

===

 

 

A sunat socru sa ne invite duminica la pranz la nu stiu ce club  de-s ei membri [fri] prin centrul Londrei si nu avem voie cu blugi! Tre` sa fim la tzspe ace! [smulgpar]  Numai la Ritz nu iti da voie deloc in blugi nici la micul dejun, tre` sa fii la costum!  [:-)))]   Eu acum trebuie sa imi cumpar rochie, pantofi&accesorii  [alcool]  si sa ii iau si Sophiei ceva ca nu are... oare de ce ma pune socru la cheltuiala acum ? Nu putea veni la noi acasa in santier?  [clo]  Numa` chef de iesit la pranz la posh tosh nu am eu chef acum! [doh]  [bla]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi. M-a trezit Miculina de la 6.15 :((( Abia astept sa se faca adolescenta, sa ma razbun si sa o scol si eu pe ea devreme [:D].

 

Ieri mi-am depus cererile de concediu pentru ce a mai ramas de anul asta, deja a aprobat seful un concediu mic, poate fugim si noi 2-3 zile undeva. Strumphi mi-a dat idee buna cu Belgia, mai ales ca de mult vreau sa vizitez Bruges. Sa vedem daca poate si Balaurul sa isi ia liber.

 

Am plecat la balciul de dimineata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

Cine stie, cunoaste! [:D] parca asa era vorba, nu? 

 

 

hahaha, da. mai fetelor.. a zis bere si ciocolata [:D]. va rog.....

 

anja, da, chiar ca n-a plouat de 3 luni. chiar fix la noi (aproape... de la sfarsitul anului scolar). când va duceti la Barcelona?

 

strumph, nu gasesti nicio rochie prin dulap? sau vrei motiv de spart card-ul online ;)

 

Ioana, superbe poze!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

Cine stie, cunoaste! [:D] parca asa era vorba, nu? 

 

 

hahaha, da. mai fetelor.. a zis bere si ciocolata [:D]. va rog.....

 

anja, da, chiar ca n-a plouat de 3 luni. chiar fix la noi (aproape... de la sfarsitul anului scolar). când va duceti la Barcelona?

 

strumph, nu gasesti nicio rochie prin dulap? sau vrei motiv de spart card-ul online ;)

 

Ioana, superbe poze!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...