Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Nu merge asa, neaparat treci balta inspre noi ori ne vedem la mijlocul drumului, adica la sursa. [:D] Am fost la o berarie acolo si am degustat o gramada de beri super bune. Neaparat sa mai mergem ca nu am degustat nici 10% din cate erau acolo [:I] 

 

 

A fost last minute escapada si plus ca noi mereu mergem cu masina, nici nu cred ca ajunge trenul unde am fost noi si plus ca e mai convenabil financiar si confortabil. Plus ca la cata bere am adus nu aveam cum sa punem nici in 3 valize [:D]  [ups]  [:-)))]

Daca vrei Belgia, eu recomand din suflet Ghent care mi-a furat inima. Brugges e frumusel, charming, dar Ghent... e wow! [il] Am fost de 2 ori si in Brugges si in Ghent dar tot Ghent e in pe primul loc. Brux l-am vazut de 3 ori dar tot nu m-a dat gata. Antwerp e iar dragut, merita cateva ore bune. 

 

 bluza, plus sacou  dar ar cam trebui din facut si mancat dulciuri ca dupa cum se vede nu mai intru in  exclud de pe ghetar!  [panic]

 

Te intrebam de ce nu ati trecut canalul

prin tunel, cu masina urcata pe tren.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Te intrebam de ce nu ati trecut canalul prin tunel, cu masina urcata pe tren.

 

Stai ca nu inteleg. Ziceai ceva de logistica. Ma gandeam ca spui de Eurostar, ca ori cu ferry ori cu trenul dar tot cu masina calatorind nu vad unde-i avantajul. Poate doar ca iesi mult mai scump (dublu) cu trenul?! [:D]  plus ca noi nu am fost via Calais, noi ne-am dus mai aproape de Be, la Dunkirk, si mult mai ieftin decat via Calais! Recomand! [;)] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie tare greu mi-a mers forumul zilele astea.

 

Sa știți ca băieții mei par ok, cred ca și eu sunt o diriga de gașca. :) Mâine am ședința cu părinții. Am început în forță și mă simt foarte obosita. Colac peste pupăză, schimbările bruște de temperatura mă pleostesc de tot.

 

Viviana06, eu îi mai dau câteodată Cezarei un sandviș mic cu ciocolata tartinabila sau unt de arahide. Îl decupez cu forma de fursecuri. Si fructe. Dar ea nu e mâncăcioasa de fel, niciodată nu termina pachețelul.

În weekend am fost harnica: am făcut salata de ghebe și gogoșari cu ghebe in sos de roșii. Ghebele le-am luat din piață, ca eu nu mă duc prin păduri. Acum dacă ploua, se vor ieftini, și probabil vor fi și mai micute, cum vroiam eu. Dar, de .... asta e! Bine ca am pregătit și eu ceva la capitolul borcaniada!

 

Fleurdelise, succes cu copilașii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphitza, mulți și frumoși ani alături de Nick și Sophia!

 

Silvia, bine ca mi-ai amintit sa mă duc la medicul de familie ptr adeverință. Și eu cred ca era mai logic sa se ceara doar dacă e vreun caz deosebit, dar probabil profesorii de sport trebuie sa fie acoperiți de hârtii, ca noi toți de altfel.

 

La mulți ani, Daniela! Sănătate și bucurii!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi, astazi, a fost o zi frumoasa cu ploaie si racoare in casa.

Vai ce imi place ploaia!

Am avut ieri un show, dar nu povestesc. Dar trebuie sa spun cuiva macar ca a fost ca sa nu crap.

 

Azi liniste, liniste.

Am facut salata de poulet si crema de zahar ars.

 

Dupa cum vedeti nu prea sunt in firea mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc tuturor pentru urări, îmi sunteți foarte dragi  [flo2] !

 

Am ieșit adineauri până la restaurantul nostru preferat (e la 3 minute de noi) și m-a suflat rău vântul, e tare rece. Încep să mă plâng de frig, o să mă opresc din protestat probabil prin aprilie  [:I] . Și subscriu la ideea lui Rox: 12 luni pe an să fie vară și restul primăvară  [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...