Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

Buna dimineata! 

 

Las poze cu copii ce incep gimnaziul [:)] (si pisica ce ar fi vrut si ea sa intre intr-un ghiozdan) . Putin emotionanat (pregatirile de acasa si drumul pana la scoala), multa debandada si dezorganizare in curtea scolii, dar discursuri extrem de scrute. Clasa in care vor invata copii e curata, la umbra (era o problema anul trecut soarele care ii cocea de dimineata in diferent de anotimp) , diriginte un domn profesor de sport, care a avut un prim discurs frumos. Cred ca va fi bine [:)]

post-8889-0-16902700-1473669297_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu am apucat sa citesc capitolul nou, sambata am facut ceva cumparaturi pe ultima suta de metri de vacanta, apoi un gratar cu prieteni buni ca s-a prelungit cu o partida de rentz pana la 1 noaptea [:)]. Duminica am zacut in pat cu o mandrete de infectie urinara, azi sunt mai ok. Am lasat copiii la scoala si acum incerc sa ma fac (intr-un mod credibil) ca muncesc [:D]

 

Mult succes tuturor copiilor in noul an scolar , putere de munca si sanatate multa si lor si parintilor deopotriva! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Au trecut 12 ani de cand, in fiecare septembrie am simtit emotiile noului an scolar.

Am lacrimat cand m-am despartit de uniforma cu sortulet si am oftat a usurare cand am pus masina de calcat dupa dulap.

M-au incercat sentimente nelamurite in clasa V-a. Un alt fel de inceput.

Am tremurat la sfarsit de clasa VIII. Numai eu stiu nelinistea pe care am trait-o.

M-am framantat si involburat la sfarsit de clasa XII.

 

Azi eu nu incep scoala!

Si, totusi, am o lacrima in colt de ochi.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Nimic important/interesant de raportat din satul meu, vreau doar sa urez mult succes scolareilor ce incep un nou an azi!  [flor]

 

Eu il astept pe James ... deja are 2 min intarziere!  [:D]  sa imi termin cafeaua si sa imi vad de treburile mele ca am o gramada!  [zid]

 

O zi buna!

 

Ha, neaparat sa-i faci o poza ! cu sau fara voia lui :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...