Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vivi06, ce falcute avea si C! Vad ca a crescut odata cu pisoiul!  [il]  eu zic ca seamana si cu bb Cristina!  [mata] Imi pare rau de situatiile prin care treci cu ex, cu sfaturi nu te pot ajuta dar iti trimit o imbratisare mare! [flo] 

 

 

Silvi, cred ca ai tu prea multe isterice in lista! [:D] ce bine de mine ca nu mai am Fb!  [dan]

 

Black, cum se mai simte Veve? Tot tzopaitoare? Super plimbarea bunicii in Japonia!  [japan]

 

Ella, musafiri la mijlocul saptamanii?  [jamaica]  sanatate si tie si lui Marco! 

 

 

Si acum sa vad spun ca iar am nervi cu mandra mea ca a pierdut hainele iar! Daca saptamana trecuta  pierdut cardiganul de la uniforma si pantalonii scurti de sport, azi cand a iesit era asa mandra imbracata: pantofii negri de la uniforma, ciorapi lungi albi, pantalonii scurti negri de sport si camasa de la uniforma!  [bang]  O intreb unde-i fusta de la uniforma, de ce e in shorts si cica nu a mai gasit-o!!! Ii spun invatatoarei care ma trimite in clasa sa ma uit, apoi in cosul cu lost property. Nu gasesc, vine si ea si se uita in pungile copiilor din cuier... nu gasim nici gusta si nici tricoul de sport ca si pe asta l-a ametit, nu l-am gasit in traista de PE.  [mariaj]  Daca nu apar pana luni/marti eu trebuie sa ma duc sa ii mai iau un rand de pantaloni scurti si tricou si inca o fustita. [doh]  Maine am sa ii dau sarafan cu camasa si ciorapi, si a mai comandat Nick inca un sarafan si o sa ii mai iau si 2 fustite, just in case ca le mai pierde! Pe ce dau eu banii! I-am spus ca daca le pierde in ritmul asta bani de jucarii si alte prostioare nu o sa mai am! [hagi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, imi pare rau de durerea de cap!  [ups]  Ti-as fi spus o metoda si mai buna decat purtatul de rosu, dar nu pot sa zic in gura mare aici! [:D] [:I]  [:-)))]

 

Ioana, eu nu stiu daca-s afinitati. Eu cred ca e altceva! Prea le visez si le anticipez, v-am mai spus eu de premonitiile mele. Pazea, ca tot vorbea Fleur de deochi!  [:-)))]  [:-)))] Ptiu ptiu... nu-s rea de ochi, ca nu "m-a intors mama de la  [alap]  ". Asa se zice pe la mama pe acolo despre persoanele rele de ochi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumfi, dar hainutele nu au eticheta interioara pe care sa scrii cu marker permanent numele Sofiei si nr tau de telefon ? Asa au mai toate hainele ptr copii

 

ba da, le-am scris eticheta cu pix special pentru asa ceva si tot se pierd. nu toata lumea inapoiaza lucrurile gasite. eu am gasit in traista de PE a Sophiei un tricou al unei colege si i l-am dus invatatoarei, iar mama unui baietel mi-a dat ieri dimineata pantalonii scurti gasiti in punga baiatului.... dar tot am cateva pierdute de tot anul trecut si anul asta  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumph, poate apar totusi hainele... Si ai mei is mari maestri la pierdut si ratacit, macar pana acum le-am recuperat....

 

Fleur, bine c-a trecut migrena! Nici sa nu mai apara 15 ani!

 

Blackcat, ce tare cu excursia in Japonia, bravo mamei tale ca a plecat

 

La paprika e Bourdain in Granada.... ah ce dor mi se face de Spania!!! Imi astept ziua libera de duminica ca pe altceva :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

A scris oare cineva la calatoriile pinguinilor despre Londra?

 

nu stiu, dar daca vrei ceva info, Strumph sigur stie sa te ajute. La o nevoie, mai stiu si eu cate ceva.

 

Viv, ce trist ca el gandeste asa. Ioana, cum te descurci cu munca, scoala, cresa? E cineva la tine sa te ajute?

 

E socrella la noi. Apoi vine mama.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E fain ca a plecat, da, o sa fie totusi palpitant pentru ceilalti, pentru ca mama e o... minune a lumii in sine. De exemplu, are rau de inaltime si primul hotel in care stau are 200.000 de etaje. Multe, nu stiu exact cate. A zis de-acasa ca daca au lifturi de sticla ea doarme in hol. Am primit mail de la Sensei azi-dimineatza. Au trecut-o pe Sake si asa au reusit s-o duca in camera....

 

Vivi e... Vivi. Zau, nush cu cine-o semana cocotzata asa... [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...