Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zacusca-n plapuma din puf de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 802
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va scriu uitandu-ma cu baietii la Idol- nu ca mi-ar placea- dar sunt obostia, obosita rau si stresata [jongleur] cum n-am mai fost de mult... Si alerg, tot alerg [aerob]. Azi am ajuns acasa si am realizat in tot timpul cat am stat la serv nici la baie nu am ajuns!  Nu ca ar fi fost ceva la indemana, ca doar eram in cea salopeta greu de dezbracat:))) [fri]cunoscatorii stiu...Iar acasa, copiii ma iau de noua, plus mii de chestii de terminat de la serv.  Maine lucrez de acasa si sper sa imi fie mai usor... macar ma trezesc mai tarziu.

 

Viv_06, nu stiu sa dau sfaturi, caci nu am fost in situatia ta, insa stiu ca esti o mama extraordinara, cu un instinct special si ca ai actionat asa cum copilul tau are nevoie! [flo] .

Am vazut poze cu Bebelusi [bebic]dulci si falcosi.... [pup]

Rufus, sanatate!

Fleur, sper sa iti treaca durerea de cap! [flo2]

Vreau sa tot povestesc despre un documentar pe care l-am vazut despre o clasa a 6a dintr-o zona defavorizata din UK, dar nu ma simt acum capabila sa fiu coerenta [bang]. De aia am si intrebat de Miss care la 5 ani face caracterizari in scris...Mi se pare devreme, f devreme. Nu se simt copiii prea chinuiti?  Pai nici in RO nu se face asa ceva la 5 ani, nu mai zic de suedezi...

As vrea sa mai zic cateva despre fiecare , despre Otilia activitatile si balerinii:)) despre Viv si casa, despre Miha si designerul, Ioana si miculina pe covor, Ella si scoala, Black si Japonia, Mianna si studiu, Rall si muraturile, Szivarvany si zacusca:)))) Corina care il asteapta pe James nevazutu si nepozatu', Silvi, Laura, insa va ofer doar  [flor]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Seara buna! Azi am fost la sedinta cu parintii. O jumate de ora am fost toti parintii celor 6 clase a 7-a in aula, ne-au fost prezentați profesorii, pedagogii, altii care se ocupa de copii in scoala. Apoi ne-am împărțit pe clase. Fiecare clasa e alcătuită din 23-25 de elevi si au doi mentori (diriginți). Ce mi-a placut tare mult a fost ca pe bănci ne așteptau desene făcute de copii, trebuind sa ghicim care e al copilului nostru si acolo sa ne așezăm. Apoi ne-am prezentat pe rand si am prezentat desenul copilului nostru, i-am cunoscut foarte bine din desene. Vi-l arat pe al Silviei.

 

Ce idee frumoasa! Bravo dirigintilor. 

 

Si Silvia e fan Harry Potter? Eu citesc acum niste fanfics (povesti scrise de fani cu/ despre personajele dintr-o anumita carte) si am gasit unele HP chiar faine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

. Fetele din UK vad ca absenteaza azi. Oare de ce chiulesc ele asa in grup?

 

Hehe, a fost James in vizita, intai la Strumph si apoi la mine, ce crezi?! [:D] 

 

Eu am fost prinsa rau zilele astea: B e in delegatie, socrella a racit (deci cand ajung acasa sunt pe metereze), iar la munca, dupa ce ca e un om in minus in echipa, me vine un audit in Decembrie si deja avem planul de actiune facut (a se citi 'sefu al mare a decis el sa inceapa cu in excel imens sa verificam daca datele din el - luate din 3-5 surse diferite!- sunt corecte). Asa ca ma distrez cu James de Galezia, da' nu al Strumphitei!! Asa il cheama pe seful meu cel nou, ala mai moale. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...